Trwa ładowanie...
Przejdź na
Catrin
|

Sąd skazał uczestnika programu "Rolnicy. Podlasie". Kamil T. został przyłapany NA KRADZIEŻY

1
Podziel się:

Bohater programu "Rolnicy. Podlasie" stanął przed sądem. Został skazany. To nie był jego pierwszy konflikt z prawem.

Sąd skazał uczestnika programu "Rolnicy. Podlasie". Kamil T. został przyłapany NA KRADZIEŻY
Sąd skazał uczestnika programu "Rolnicy. Podlasie".Kamil T. został przyłapany na kradzieży balotów z sianokiszonką (YouTube, kapif)

"Rolnicy. Podlasie" to program, który pokazuje życie rolników na Podlasiu. Najbardziej znanymi bohaterami serialu FOCUS TV są Andrzej i Gienek z Plutycz, jednak to o Kamilu T. jest teraz głośno. Rolnik wszedł w konflikt z prawem i przestał pojawiać się w programie. Wiemy, jaki dostał wyrok.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Klaudia Halejcio tłumaczy się z kontrowersyjnego Tiktoka. Co na to mama jej pasierbicy?

Rolnik z Podlasia ukradł sianokiszonkę

Wszystko zaczęło się w 2022 roku. Rolnik z miejscowości Marynki (woj. podlaskie) zauważył, że ktoś kradnie jego baloty z sianokiszonką. Zainstalował więc na swoim polu kamerę z czujnikiem ruchu i nadajnik GPS. Sprzęt okazał się pomocny. Już 1 kwietnia ub.r. rolnik wraz z żoną i bratem złapali na gorącym uczynku złodzieja, który wyjeżdżał z ich pola z 11 belami. Straty oszacowano na ok. 1500 zł. Mężczyzna tłumaczył, że ładunek wiezie z innej wsi. Nadajnik GPS był jednak dowodem na to, że kłamie.

Bohater "Rolnicy.Podlasie" skazany

Złodziejem okazał się 39-letni rolnik Kamil T. , który występował w telewizyjnym paradokumentalnym serialu "Rolnicy. Podlasie". Sprawa trafiła do sądu.

Skończyły mi się bele z sianokiszonką, nie miałem co dać krowom, postanowiłem pojechać na to pole do Marynek, zabrać 11 sztuk bel, które wcześniej widziałem, a potem ze swego pola zabrać 11 bel i je oddać - tłumaczył na sali rozpraw Kamil T.

Według wyroku Sądu Rejonowego w Białymstoku Kamil T. miał otrzymać 5 tys. kary za kradzież. Zasądził również 1 tys. zł nawiązki na rzecz poszkodowanego rolnika i koszty sądowe. Pełnomocnik oskarżyciela posiłkowego zaskarżył ten wyrok, chcąc surowszej kary. Domagał się dla rolnika-celebryty dwóch miesięcy więzienia i zwiększenia kwoty nawiązki do 3 tys. zł, a kary grzywny do 8 tys. zł. Sędzia sądu drugiej, wyższej instancji oddalił jednak te postulaty i utrzymał pierwszy wyrok.

Kamil T. już wcześniej miał kłopoty z prawem. Rolnik w przeszłości został skazany na pół roku więzienia w zawieszeniu. 38-latkowi udowodniono znęcanie się nad własnym psem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1)
Gość
miesiąc temu
Oby nigdy nie znalazł żony a za znęcanie się nad zwierzętami kara w zawieszeniu to żadna kara
Najnowsze komentarze (1)
Gość
miesiąc temu
Oby nigdy nie znalazł żony a za znęcanie się nad zwierzętami kara w zawieszeniu to żadna kara