Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
Tiga
|

Pożar na farmie uczestniczki "Rolnicy. Podlasie". Pokazała zdjęcie strat

0
Podziel się:

Justyna i Łukasz, znani z programu "Rolnicy. Podlasie", niedawno znaleźli się w trudnej sytuacji. W ostatnich dniach para rolników musiała zmierzyć się z poważnymi przeciwnościami, o czym poinformowali swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Według ich relacji, ostatnie dni przyniosły im wiele wyzwań.

Pożar na farmie uczestniczki "Rolnicy. Podlasie". Pokazała zdjęcie strat
Justyna Maciorowska (Facebook)

Justyna Maciorowska z programu "Rolnicy. Podlasie" często dzieli się z obserwatorami fragmentami swojego codziennego życia na farmie. Jednak ostatnio przekazała swoim fanom mniej optymistyczne wieści. Na gospodarstwie, które prowadzi wraz z Łukaszem, wybuchł pożar. Szczegóły tego zdarzenia zostały opublikowane na profilu Justyny na Facebooku.

Justyna i Łukasz obecnie mają przed sobą niełatwe zadanie. Justyna poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że na ich farmie wybuchł pożar. Na szczęście, mimo tej tragedii, nikomu z ludzi czy zwierząt nic się nie stało.

Justyna na Facebooku opowiedziała, co uległo zniszczeniu. "Ciągnik, mimo że był ubezpieczony, spłonął doszczętnie. Jednak mamy też szczęście w nieszczęściu, bo ogień nie dotknął innych budynków gospodarczych" - dodała. Podkreśliła również, że razem z Łukaszem są gotowi do pracy, aby w nadchodzącym sezonie móc spokojnie korzystać z nowego ciągnika, który jest dla nich niezbędny.

Justyna dodała na koniec: "Znacie nas, nie damy za wygraną. Praca nas nie przeraża, a ciągnik jest kluczowy. Dziękujemy strażakom z OSP Ciemnoszyje za ich szybką i skuteczną interwencję". Jej słowa wzbudziły wiele emocji wśród fanów, którzy wyrazili współczucie i wsparcie w komentarzach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)