Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Dziennikarz TVN24 ZAKPIŁ z Andrzeja Dudy: "Mam nadzieję, że prezydent chociaż sam siebie rozumie"

1
Podziel się:

Andrzej Duda udzielił wywiadu, w którym potwierdził, że "ponownie ułaskawi" Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. O komentarz pokusił się dziennikarz TVN24, który opublikował krytyczny wpis na platformie X.

Dziennikarz TVN24 ZAKPIŁ z Andrzeja Dudy: "Mam nadzieję, że prezydent chociaż sam siebie rozumie"
Dziennikarz TVN24 zakpił z Andrzeja Dudy (KAPiF)

Andrzej Duda udzielił ostatnio wywiadu, w którym wyznał, że chciałby, aby pobyt Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika w więzieniu został przerwany, gdyż jeden z polityków "jest w bardzo trudnej sytuacji zdrowotnej".

Jeżeli może to zostać przerwane tylko i wyłącznie przez to, że ja ich ponownie po prostu ułaskawię, żeby po prostu ich ratować, to to zrobię - skomentował dla "Super Expressu".

Choć przytoczona wypowiedź mogłaby sugerować, że prezydent zamierza zmienić swoją wcześniejszą decyzję o wyborze metody ułaskawienia, to szef gabinetu Andrzeja Dudy zaznaczył, że dotychczasowe stanowisko nie uległo zmianie.

Prezydent niedawno wszczął procedurę ułaskawienia Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika w oparciu o Kodeks postępowania karnego. Nic się w tej kwestii nie zmienia. Prezydent czeka na opinię prokuratora generalnego w sprawie ułaskawienia, bo takie są wymogi przy tej ścieżce prawnej - powiedział Marcin Mastalerek w wywiadzie dla Onetu.

Dziennikarz TVN24 zakpił z Andrzeja Dudy w mediach społecznościowych

W nawiązaniu do owych wypowiedzi i niespójnej narracji względem sposobu ułaskawienia Kamińskiego i Wąsika głos w sprawie postanowił zabrać dziennikarz TVN24. Radomir Wit pokusił się o wymowny komentarz na platformie X, w którym sugeruje absurdalność całej sytuacji.

Mam nadzieję, że prezydent chociaż sam siebie rozumie. Skoro cała reszta źle rozumie, co prezydent chciał dać do zrozumienia - napisał Wit na portalu X.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1)
Gość
6 miesięcy temu
Szanujmy pana Prezydenta, bo tyle złego w ostatnim czasie się dzieje w naszym kraju przykre to szanujmy się.
Najnowsze komentarze (1)
Gość
6 miesięcy temu
Szanujmy pana Prezydenta, bo tyle złego w ostatnim czasie się dzieje w naszym kraju przykre to szanujmy się.