Trwa ładowanie...
Przejdź na
Michu
|

Zwyciężczyni "The Voice Senior" cudem uniknęła śmierci w wypadku: "Jedna osoba ZGINĘŁA"

0
Podziel się:

Zwyciężczynią 5. edycji "The Voice Senior" została Regina Rosłaniec Bavcevic. Mimo że artystka zyskała sympatię widzów swoim pogodnym usposobieniem, to w jej życiu nie brakowo cierpienia. Lata temu miała poważny wypadek, z którego cudem wyszła w jednym kawałku.

Zwyciężczyni "The Voice Senior" cudem uniknęła śmierci w wypadku: "Jedna osoba ZGINĘŁA"
Regina Rosłaniec Bavcevic (AKPA)

Za nami niezwykle emocjonujący finał 5. edycji "The Voice Senior". Statuetka Najlepszego Głosu oraz nagroda w wysokości 50 tys. zł powędrowały do Reginy Rosłaniec Bavcevic z drużyny Haliny Frąckowiak.

Regina Rosłaniec-Bavcevic wiedzie szczęśliwe życie u boku męża Chorwata, dla którego przed laty zdecydowała się porzucić ojczyznę oraz marzenia o wielkiej muzycznej karierze. Przypomnijmy, że w przeszłości pani Regina zdobyła uznanie Wojciecha Młynarskiego oraz Marka Grechuty podczas festiwalu piosenki studenckiej w Krakowie. W wywiadzie dla ShowNews artystka zdradziła, że nawet po wygranej w programie ze względu na ukochanego nie zamierza opuścić bałkańskiego kraju.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bomba i Collins rozpływają się na temat swojego związku! Mówią o kontakcie z eks Grzegorza

Regina Rosłaniec-Bavcevic mogła stracić czucie w nogach

Mimo że Regina może pochwalić się ogromnym sukcesem zawodowym, to w przeszłości spotkało ją mnóstwo trudności. Kobieta do dziś zmaga się z kłopotami zdrowotnymi, które są skutkiem poważnego wypadku samochodowego sprzed 10 lat. Jej stan był na tyle poważny, że zaczęła nawet tracić czucie w nogach. W rozmowie z Pomponikiem zwyciężczyni "The Voice Senior" postanowiła opowiedzieć o tym traumatycznym doświadczeniu.

Mimo że wokalistka nie chciała zdradzić dokładnie przyczyny wypadku, to wyjawiła, że nie obyło się bez ofiar śmiertelnych.

Jedna osoba zginęła w tym wypadku, więc to był straszny wypadek. Ale to nie była nasza wina - powiedziała pani Regina.

W rozmowie z dziennikarzami artystka dodała, że czuje się, jakby dostała od losu drugą szansę.

Na nowo się urodziłam. To był 2013 rok o godzinie 13... I tak dalej. Jechałam na koncert do Słowenii. Same trzynastki. Myślę, że to jest szczęśliwa liczba dla mnie, bo żyję - wyznała.

Wygrana 5. edycji "The Voice Senior" jest dla Reginy niezwykle ważne z wielu powodów. Jak wyjawiła tuż po ogłoszeniu wyników, dzięki udziałowi w programie odzyskała wiarę w siebie i w moc muzyki. Zaznaczyła także, że warto podążać za swoim wewnętrznym głosem, nawet jeśli wiąże się to z walką z licznymi przeciwnościami losu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)