Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Wzburzona Sylwia Peretti pomstuje na nierzetelnego darczyńcę: "Takie zachowanie to ZWYKŁE K*RESTWO"

33
Podziel się:

Znana z "Królowych Życia" Sylwia Peretti odpaliła się na Instagramie po tym, jak jedna z osób chcących zaangażować się w organizowaną przez nią akcję charytatywną wystawiła potrzebujących do wiatru. "Jestem wk*rwiona! Ja dzieciaków nie wystawię" - grzmi krakowska celebrytka.

Wzburzona Sylwia Peretti pomstuje na nierzetelnego darczyńcę: "Takie zachowanie to ZWYKŁE K*RESTWO"
Sylwia Peretti ruga nierzetelnego darczyńce (fot. Instagram)

Sylwia Peretti dała się poznać szerszej publiczności jako uczestniczka popularnego show Królowe Życia. Na tle konkurencji przebojowa krakuska wyróżniała się przede wszystkim bezkresną miłością do zabójczo szybkich dwuśladów. Jej przygoda z programem dobiegła już co prawda końca, jednak "Peretka" nadal robi, co może, aby w show bizie było o niej głośno, niekiedy nawet wykorzystując rozpoznawalność w szczytnych celach.

Jakiś czas temu Sylwia Peretti przedstawiła światu swoją bardziej delikatną stronę, angażując się w działalność charytatywną. Świeżo poślubiona celebrytka zaczęła łączyć swoich instagramowych fanów z osobami potrzebującymi, które nie zawsze mogą liczyć na szczodrość Świętego Mikołaja. Każdy list z życzeniami został przydzielony innemu ochotnikowi. Niestety okazuje się, że nie wszyscy chcą teraz wywiązywać się ze wcześniej składanych deklaracji, co wyraźnie rozjuszyło królową.

Zobacz także: Sylwia Peretti zachwycona zabiegiem laserowym: "Za pół roku mnie nie poznacie"

Jestem tak wk*rwiona, że nie będę kryć emocji. Wyobraźcie sobie, że przed chwilą dostałam wiadomość od jednej z pań, która napisała, że jest chora, na kwarantannie czy ch*j wie co i nie może zrealizować paczki. Słuchaj, moja droga, jeśli zdecydowałaś się, wzięłaś odpowiedzialność za ten list, to powinnaś na głowie stanąć, żeby ten list zrealizować. (...) Dam komu innemu albo sama to zrobię. Dzieciaków nie wystawię. Natomiast uważam, że to jest najzwyklejsze k*restwo, żeby tak się zachować - wrzeszczy Sylwia Peretti w opublikowanym na InstaStories nagraniu.

Widać, że już zawładnął nią duch Bożego Narodzenia?

W Pudelek Podcast ujawnimy, ile Małgorzata Rozenek płaci nam za pochlebne komentarze!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(33)
Mira
3 lata temu
Prostactwo uszami kipi, a jeszcze dzisiaj czytalam o niej "Gwiazda"
Ana
3 lata temu
Jak jest kobita na kwarantannie to co ma zrobić?
dajana
3 lata temu
na sile odmłodzona ale zajeżdża już starością.
Ciekawy
3 lata temu
To ta pani od schabowych?
Fan
3 lata temu
Sylwia zmien panewki!!!
Najnowsze komentarze (33)
Maryska
3 lata temu
Zdanie wyrwane z kontekstu! Żeby zrobić szum I wcale się nie dziwię że tak się wściekła! Jest internet wszystko można zamówić lub po prostu nie brać tego zadania. Ona czekała dwa tygodnie na tą paczkę a babka ją zwodziła. Obserwuje ja i nawet chciałam list ale już brakło! Ludzie myślenie nie boli! Zróbcie chociaż część tego co ona to będzie dobrze
Nina
3 lata temu
Jak tak bardzo chce pomagać potrzebującym, to niech dzieli się swoją kasą, a nie zbiera od innych.
ala
3 lata temu
Fajnie, że chce robić coś dobrego Większość celebrytow niestety nie widzi nic tylko czubek swojego nosa
tenten
3 lata temu
Ona nie jest z Krakowa tylko ze spalonej wiejskiej, drewnianej chałupy za Krakowem
Kris
3 lata temu
Pani Sylwii jeśli czyta pani te komentarze tymi złymi niech się pani nie przejmuje zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje. Ja wraz z żoną bardzo panią szanujemy szkoda że pani już tak rzadko jest w Królowych ale rozumiem ja tak można się sprzedawać za pieniądze tylko te pieniądze te operacje. Jest pani Super kobietka tak jak moja żona Sylwia.
Bogdan
3 lata temu
Mysle ze na wylotowce znajdzie sie troche miejsca dla krolowej .
Genek
3 lata temu
Jaka krolowa takie maniery.
Justa
3 lata temu
I każdy musi o tym wiedzieć , dobroczynnością nie trzeba się chwalić....
On33
3 lata temu
Mysli ze teraz sie odkupi nic mylnego pieklo czeka
Ich
3 lata temu
A ta !dajcie spokoj z nią
Alicja
3 lata temu
Fajnie, że wykorzystuje swoje zasięgi do pomagania innym. Reakcja może trochę na wyrost, skoro kobieta na kwarantannie, dobrze, że od razu powiedziała, a nie olali sprawę, choć w dobie internetu można było to załatwić z domu, nie ukrywajmy...
Gosc
3 lata temu
Jak chódzila pani i zbierała pieniądze na dziecko które potrzebowało pomocy i zapytałam ta panią ile dostaje te dziecko które ja wpłacę to dostawało grosze bo resztę zabierało fundacja czyli pracownicy i teraz nie daje. Jak fundacja może zabierać biednym dzieciom tyle pieniędzy ci co tam pracują to powinni nie pobierać wynagrodzenia a oni są zachlanni. Ta jest pomoc fundacji. Proszę pytać ile dziecko dostaje z tej fundacji jeżeli zbierane są środki oni powinni powiedzieć. To jest chore wszyscy chcą zarobić na chorobie. Bez interesownie nikt się nie zajmie.
byla fanka
3 lata temu
choroba nie wybiera, oby ona nigdy nie znalazła się w takiej sytuacji ze zaniemoże...
Dina
3 lata temu
Oto Polska wlasnie - wszyscy tu komentuja jej wyglad, operacje i ch... Co tam jeszcze, ale nikt nie wspomni o jej zaangazowaniu w pomoc, czytalam ze wspiera Dom samotnej matki, domy dziecka, z wywiadow widac ze babeczka jest naprawde sympatyczna i to sie ceni. Ale lepiej skupiac sie na jej poprawkach, wytykac jej operacje, itd. Polacy jako narod sa mega zlosliwi, wiadomo.