Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|

Wojciech Mann ZRZUCIŁ 30 KILOGRAMÓW! Niebywałe, co mu pomogło

2
Podziel się:

W ostatnich latach Wojciech Mann skąpił fanom swojej obecności na szklanym ekranie. Nic zatem dziwnego, że jego spektakularna metamorfoza przez wiele miesięcy pozostawała niezauważona. Jak się okazało, ceniony dziennikarz znacząco stracił na wadze.

Wojciech Mann ZRZUCIŁ 30 KILOGRAMÓW! Niebywałe, co mu pomogło
Wojciech Mann znacząco zmienił się na przestrzeni ostatnich lat (AKPA, Gałązka)

Po największej od lat transformacji medialnej, jaka dokonała się w strukturach, a co za tym idzie również na antenach Telewizji Polskiej, wielu jej byłych pracowników ponownie skierowało swoje kroki na ulicę Woronicza. Jedną z pierwszych osób, do których zwrócono się z propozycją powrotu, był związany z mediami publicznymi od dziesięcioleci Wojciech Mann. Były gospodarzy show "Szansa na sukces" natychmiast rozwiał wszelkie wątpliwości, deklarując chęć dalszej współpracy wyłącznie z Radiem Nowy Świat.

76-latek już od dawna koncentruje się tylko na pracy głosem, a jego obecność na telewizyjnych ekranach obecnie związana jest z udziałem w kampanii popularnego serwisu ogłoszeniowego. Dla wielu widzów, którzy nie decydują się na sięganie po pilota w czasie bloków reklamowych, była to w zasadzie jedyna okazja, by zobaczyć po latach dawnego idola publiczności. Z całą pewnością przecierali oni oczy ze zdumienia na widok jego olbrzymiej przemiany.

Wojciech Mann wyraźnie zeszczuplał. "Świetnie się czuję"

Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy od wielu lat walczy z nadwagą. Rezultaty nie zawsze były zadowalające, lecz w ostatnim czasie zaskoczył wyraźną zmianą wizerunku. Wojciech Mann pochwalił się swoim niewątpliwym sukcesem na łamach dziennika "Fakt".

Schudłem przynajmniej 30 kilo. Teraz świetnie się czuję. Cieszę, się, że zostało to zauważone - przyznał.

Dawny prezenter radiowej Trójki w charakterystycznym dla siebie stylu podzielił się z czytelnikami skutecznym sposobem na tak drastyczny spadek wagi.

Zeszczuplałem ze zmartwień, kto wygra wybory 15 października. Dużo straciłem na wadze, bo 8 lat na to czekałem. Systematycznie chudłem z tych nerwów. W końcu się doczekałem i teraz stabilizuję wagę - skomentował z przymrużeniem oka.

Wojciech Mann ostatecznie nie zdecydował się zdradzić, co w jego przypadku najskuteczniej zadziałało na utratę nadprogramowych kilogramów. Lapidarnie stwierdził tylko, że jest to jego "indywidualny wyczyn".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(2)
Itd
4 miesiące temu
A kasztany, rżnie 3 kilogramowe .
olek
4 miesiące temu
kim on jest zeby wydawac opinie, niech powie o sobie kim jest i z jakiej rodziny pochodz.
Najnowsze komentarze (2)
Itd
4 miesiące temu
A kasztany, rżnie 3 kilogramowe .
olek
4 miesiące temu
kim on jest zeby wydawac opinie, niech powie o sobie kim jest i z jakiej rodziny pochodz.