Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
Tiga
|
aktualizacja

Tyle zarabia Tomasz Kammel. Wyrzucenie z "Pytania na Śniadanie" go nie zaboli?

1
Podziel się:

Dla Tomasza Kammela zakończenie współpracy z TVP nie oznacza końca świetnych zarobków. Wręcz przeciwnie, prezenter świetnie odnalazł się w innej niż telewizyjna dziedzinie, gdzie już wcześniej zaznaczył swoją obecność sukcesami. Teraz, nie będąc już związany z "Pytaniem na Śniadanie", może poświęcić więcej czasu na wykonywanie zleceń.

Tyle zarabia Tomasz Kammel. Wyrzucenie z "Pytania na Śniadanie" go nie zaboli?
Tomasz Kammel (AKPA)

Fani "Pytania na Śniadanie" mogą być zaskoczeni zmianami. Nowe twarze zastąpiły dotychczasowych prowadzących, wśród których był Tomasz Kammel, tworzący parę z Izabellą Krzan. Mimo to, wydaje się, że Kammel bez problemu poradzi sobie finansowo, nawet nie będąc już częścią porannej śniadaniówki. Na Instagramie gwiazdor TVP symbolicznie pożegnał się z widzami programu. W swojej wypowiedzi, utrzymanej w humorystycznym tonie, zdradził, że nie był idealnym współpracownikiem.

Nie byłem idealnym kolegą z pracy. Stresowałem koleżanki z make-upu, bo nie pozwalałem malować sobie uszu. Denerwowałem wydawców, bo nie chciałem na antenie tańczyć. Ale poza tym starałem się, gdzie i jak się dało, okazywać wdzięczność za wszystko co mnie w tym programie spotkało - napisał.

Wielu fanów Kammela wyraziło żal po usłyszeniu wiadomości, że już nie będą mogli oglądać go w porannych odcinkach popularnego show. Nie brakowało również głosów krytykujących ostatnie decyzje TVP. Kammel nie musi martwić się o swoje finanse.

Zarobki Tomasza Kammela

Pomimo odejścia z ekipy "Pytania na Śniadanie", Kammel nadal może liczyć na sowite zarobki. Jako doświadczony konferansjer, dzięki zdobytej w TV umiejętności prowadzenia wydarzeń, nie brakuje mu ofert.

Według informacji Super Expressu, za jedno wydarzenie może zarobić aż 30 tys. zł. Jeśli porównać to do miesięcznego wynagrodzenia w TVP, które wynosiło 37 tys. zł, jasne staje się, że Kammel bez trudu utrzyma się bez angażu w telewizji.

Tomasz Kammel prowadził program "Pytanie na Śniadanie" w TVP2 przez wiele lat, rozpoczynając swoją przygodę z tym programem w 2002 roku. W trakcie swojej kariery w "Pytaniu na Śniadanie", współpracował z różnymi współprowadzącymi. Jedną z jego partnerów na ekranie była Izabella Krzan, która dołączyła do programu w późniejszym czasie. Izabella Krzan jest znaną polską prezenterką telewizyjną i modelką, która zdobyła popularność również jako Miss Polonia 2016.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1)
Gość
3 miesiące temu
Niektóre wasze artykuły nie pojawiają się na głównej stronie. Naprawcie to.
Najnowsze komentarze (1)
Gość
3 miesiące temu
Niektóre wasze artykuły nie pojawiają się na głównej stronie. Naprawcie to.