Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
Dymek
|
aktualizacja

Tomasz Kammel o swojej orientacji. "Niczego nie ukrywam"

136
Podziel się:

Swego czasu Tomasz Kammel gościł w programie Krzysztofa Stanowskiego. To wówczas poruszony został wątek orientacji dziennikarza. Oto jak zareagował sam zainteresowany.

Tomasz Kammel o swojej orientacji. "Niczego nie ukrywam"
Tomasz Kammel o swojej orientacji (KAPIF)

Tomasz Kammel nigdy nie krył swojego poparcia dla społeczności LGBT+. Zawsze głośno nawoływał do wzajemnego zrozumienia i empatii między różnymi grupami społecznymi. Wyraźnie jest to dla niego temat bliski sercu, ponieważ, jak sam przyznał, przez lata ciągnęły się za nim komentarze sugerujące, że ukrywa swoje rzekome zainteresowanie mężczyznami. Kammel już kilkakrotnie stawiał czoła tym plotkom, jednak swego czasu zdecydował się na obszerne odniesienie do tej kwestii.

Kiedy Krzysztof Stanowski prowadził jeszcze Hejt Park w Kanale Sportowym, w programie zagościł Tomasz Kammel. To wówczas dziennikarz zadał mu dość bezpośrednie pytanie: "Chcę zapytać ciebie wprost, bo ludzie pytają też na czacie o takie rzeczy. Czy ty ukrywasz swoją orientację, czy nie ukrywasz?".

Tomasz Kammel o swojej orientacji

Jak zareagował Kammel? Po pierwsze, wyznał, że nigdy nie ukrywał swojej orientacji. Po drugie, podkreślił, że nie jest homoseksualistą, a gdyby był, to z pewnością byłby z tego faktu dumny.

Nie ukrywam mojej orientacji. Nie zajmuję się moją orientacją publicznie, natomiast nic nie ukrywam. Wiem, że od lat, nie wiem w sumie dlaczego, ale to są już ponad dwie dekady, ciągle trwają spekulacje na temat tego, czy ja jestem homoseksualistą, czy nim nie jestem. Głównie w branży, bo poza branżą to nie jest taki temat. Powtórzę jeszcze raz, że ja nie jestem homoseksualistą. Natomiast gdybym nim był, to byłbym z tego dumny i korzystałbym z faktu, że tak jest na rzecz troski - bo nie chcę mówić walki - o lepsze życie ludzi, którzy mają tak jak ja, czyli taką orientację.

Kammel przyznał wtedy, że plotki o jego domniemanym homoseksualizmie początkowo bardzo go męczyły. Dopiero z czasem nauczył się je ignorować.

Bolało mnie to w pierwszej dekadzie pracy, bo ja zawsze miałem - niestety było ich kilka, a nie jedna, bo nie udało mi się skutecznie zbudować tych związków - kobietę. Każda o mnie dbała, kochała, było nam dobrze, a jednocześnie musiała się gdzieś tam mierzyć z tymi opiniami zakulisowymi. Za cholerę nie wiem, dlaczego tak. Nie ma powodów, żeby tak myśleć. Może ja się jakoś zachowuję, że to ludzi tak nastraja. Ale nie potrafię tego wyjaśnić.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(136)
gun
2 miesiące temu
Ok. Niech mi ktoś wytłumaczy. Dlaczego orientacja seksualna miała by być powodem do dumy?
Wiesia
2 miesiące temu
Orientację proszę zostawić dla siebie. Nikogo nie interesuje kto kogo i w co kocha.
rych
2 miesiące temu
A jaki to specjalny powód jest do bycia dumnym z homoseksualizmu?
Psa
2 miesiące temu
A mnie to nie interesuje jaką ma orientację seksualną. Lubię Go i tyle.
xxx
2 miesiące temu
Ok, ale Piasek też tak mówił.
Najnowsze komentarze (136)
Ola
2 miesiące temu
Ciepły
TAk
2 miesiące temu
Tomasz nic się nie martw wyglądasz normalnie i nikt nie powinien podejrzewać cię o to kim nie jesteś to tylko spekulacje wymyślane przez niektórych co nie majà co robić
Piotruś Pan
2 miesiące temu
Jest ciepły jak kaloryfer w grudniu, tak samo jak Kuba, i co z tego? Zycze im szczescia, tylko dlaczego zaprzeczają?
jozin
2 miesiące temu
JA tam jestem mistrz patelni złota wara i co, ale nie da się tego uprawiać zawsze i wszędzie, musza być spełnione oczekiwania .
Dlaczego
2 miesiące temu
Dlaczego aż tyle mężczyzn w showbiznesie jest LPG? Taka moda?
Łukasz
2 miesiące temu
Przecież dopiero co był W związku z Jakub B bączek , a Bączek właśnie zrobił comming out . Wiec jak ..?
Power
2 miesiące temu
Ważne zeby być zorientowany ich chodzi
Cezary
2 miesiące temu
No ludzie !!! To jest powód do dumy !???!!! Pogięło go ?
Kacper
2 miesiące temu
Wojewódzki rozsiewał plotki o homoseksualiźmie Kammela.
int
2 miesiące temu
Nie założył rodziny dla własnej wygody pewnie.
ina
2 miesiące temu
hello, szkoda, że nie ma już Tomka w tv- potrafił się znależć w każdej sytuacji obecni prowadzący pnśn do wymiany przynajmniej 2/3 nie chce się oglądać, to nie to
Alicja
2 miesiące temu
Odpowiem na pytanie, które Cię nurtuje. Otóż jesteś facetem zadbanym , dobrze ubranym. Niestety u nas facet zadbany to homoseksualista. Najlepiej nieogolony, brudne paznokcie i zapach wczorajszy. Wtedy jest ok. W Polsce na 100% około 20 % facet godny uwagi. Co do kobiet jest odwrotnie na 100 %, 20 jest zaniedbane.
Wykrywacz kła...
2 miesiące temu
Ta wypowiedź potwierdza że jest w 100% kochającym inaczej
on ona ono
2 miesiące temu
Piasek tez tak mówił, a potem to się okazało co się okazało. Troszku odwagi chłopie ile ty masz lat?
...
Następna strona