Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

Teściowa ZRUJNOWAŁA ślub i zbeształa synową podczas ceremonii! Nagranie obiegło sieć

0
Podziel się:

Panna młoda z USA przekonała się o tym, że w obecności teściowej trzeba uważać na słowa. Osobista przysięga małżeńska tak oburzyła matkę pana młodego, że ta przerwała ceremonię. Zobaczcie, o co poszło.

Teściowa ZRUJNOWAŁA ślub i zbeształa synową podczas ceremonii! Nagranie obiegło sieć
Oburzona teściowa rujnuje ślub. Poszło o słowa synowej (getty images, Peter Cade)

Wiele panien młodych marzy o ślubie jak z bajki, niestety często w zderzeniu z rzeczywistością ich wymarzony dzień potrafi się zmienić w prawdziwą katastrofę, zwłaszcza gdy do głosu dochodzi teściowa!

Wokół relacji pomiędzy synową a teściową narosły prawdziwe legendy. Obie panie są silnie emocjonalnie związane z tym samym mężczyzną, co bardzo często skazuje taką relację na niepowodzenie. Jakiś czas temu w trakcie składania przysięgi małżeńskiej przekonała się o tym panna młoda z USA, której teściowa akurat w tym momencie miała dużo do powiedzenia.

Oburzona teściowa rujnuje ślub. Poszło o słowa synowej

Wydarzenie miało miejsce już jakiś czas temu, jednak fragment tej "wyjątkowej" ceremonii dopiero po czasie ujrzał światło dzienne. Na zarejestrowanym fragmencie możemy zobaczyć, jak panna młoda podczas składania przysięgi małżeńskiej chciała dodać kilka słów od serca i nawiązać do wad swojego ukochanego. Zamiary kobiety tak poruszyły matkę pana młodego, że ta postanowiła natychmiast przerwać ceremonie

Nie musisz mówić, że mój syn ma wady - wykrzyczała teściowa.

Chociaż pan młody prosił matkę, żeby była cicho, to oliwy do ognia dodały słowa jego ukochanej, która zasugerowała teściowej, że "może wyjść" z ceremonii. Sugestia synowej tylko spotęgowała jej frustracje.

Nie. Nie muszę wychodzić. Sukienka, którą masz na sobie, zapłaciliśmy za nią - stwierdziła oburzona matka pana młodego.

Złośliwość teściowej zniszczyła ceremonię ślubną. Internauci w szoku

Do akcji wkroczyli inni goście, którzy próbowali uspokoić kobietę. Również panna młoda przekonywała teściową, że ​​"każdy ma wady" i to jeden z powodów, dla którego chce poślubić jej syna, jednak oburzona kobieta nie dawała za wygraną i wciąż wykrzykiwała "Nie będziesz mówić, że mój syn ma wady!". Wydarzenie poruszyło nie tylko uczestników ceremonii, ale również internautów. Pod opublikowanym TikToku pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci nie ukrywali swojego oburzenia zachowaniem matki pana młodego. Jeden z komentujących zasugerował nawet, że "prawdziwa matka dodałaby do tej listy kilka wad".

Zobaczcie nagranie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)