Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
Tiga
|
aktualizacja

Synowa Renaty Beger wspiera strajk rolników. O teściowej wypowiada się chłodno

1
Podziel się:

Agnieszka Beger bierze udział w ogólnopolskim proteście rolników. Prywatnie jest synową Renaty Beger. Co o niej wiadomo?

Synowa Renaty Beger wspiera strajk rolników. O teściowej wypowiada się chłodno
Renata Beger (AKPA)

Agnieszka Beger aktywnie uczestniczy w krajowych manifestacjach rolników. Jej znaczenie w środowisku zyskało na wadze po ślubie z potomkiem dawnej posłanki.

Dotąd byłam niemalże na każdym proteście, również podczas próby przeforsowania "piątki przeciwko rolnictwu" (tzw. piątka dla zwierząt - przyp. red.). Angażuję się, kiedy w rolnictwie dzieje się źle. Wspieram rolników, jestem żoną jednego z nich - powiedziała w rozmowie z Interią.

W rozmowie z portalem rolniczka opowiedziała o relacji z teściową.

Nigdy nie spotkałam się z sytuacją, kiedy moje nazwisko nie pomagało. Na pewno jest znane wszystkim. Niby mówią, że synowa to nie rodzina. Kiedy jednak wychodziłam za syna teściowej, po prostu przyjęłam jego nazwisko. I tyle. Czy mamy coś wspólnego? Chyba nie. Jestem Agnieszka, ona jest Renata. To, co mamy wspólnego to mój mąż i jej syn - powiedziała.

Renata Beger o relacji z synową

Agnieszka Beger nie planuje pójść w ślady matki swojego męża. Jak mówi, "polityka to nic dobrego". Aktualnie jej rodzina zajmuje się hodowlą trzody chlewnej i rolnictwem ekologicznym. "Syn prowadzi gospodarstwo, a ona pracuje w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa" - tłumaczy jej teściowa. Czy Renata Beger widziałaby synową w polityce? Jak twierdzi, ma do tego predyspozycje i "jeśli zechce, to ma szanse".

"Synowa jak każda synowa. Jest i zapewne będzie. Świadczą o niej jej wypowiedzi, spotkania. Wiele osób mówi, że jest czasem gorsza ode mnie" - dodała.

Renata Beger była posłanką z ramienia Samoobrony przez dwie kadencje, od 2001 do 2007 roku. W przedterminowych wyborach nie zdobyła ponownie mandatu, a w 2008 roku odeszła z partii.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1)
Sara
2 miesiące temu
Zgadza się kaszanka nie wędlina a synowa nie rodzina. Mądra teściowa trzyma dystans z synową
Najnowsze komentarze (1)
Sara
2 miesiące temu
Zgadza się kaszanka nie wędlina a synowa nie rodzina. Mądra teściowa trzyma dystans z synową