Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rzuciła edukację, mając zaledwie 11 lat. Chciała zarabiać miliony jak ojciec

1
Podziel się:

Elizabeth Best jest córką jednego z najzamożniejszych biznesmenów w Wielkiej Brytanii. Kobieta wyznała niedawno, że pragnie pójść w ślady ojca. Swój plan już zaczęła wprowadzać w życie.

Rzuciła edukację, mając zaledwie 11 lat. Chciała zarabiać miliony jak ojciec
Elizabeth Bets (Vandercom Films)

Jakiś czas temu w programie telewizyjnym "Gypsy Billionaire" przedstawiono fascynującą historię życia Alfiego Besta, który pochodził z ubogiej rodziny. Obecnie jest nie tylko najbogatszym Romem w swoim kraju, ale prawdopodobnie także na całym świecie. W trakcie programu głos zabrała również jego córka - Elizabeth Best.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polki marzą o ślubie. Uderzają w Kościół. "Zatrzymał się w rozwoju"

Elizabeth Best pragnie być miliarderką

Elizabeth w programie opowiedziała o tym, w jaki sposób zamierza wspierać ojca w prowadzeniu firmy i w jej dalszym rozwoju. Zdradziła także, że razem z rodzicami podjęli decyzję, że nie będzie kontynuować nauki, a swoją edukację zakończy na tym samym etapie co jej ojciec (szkoły podstawowej), mając zaledwie 11 lat.

Po pewnym czasie Elizabeth postanowiła wrócić do nauki, jednak zdecydowała się na studia związane z modą na renomowanym uniwersytecie Kensington College. Celebrytka wyjaśniła, że najwięcej nauki czerpała z życiowych doświadczeń:

Wychowywaliśmy się w parku kempingowym, ucząc się poprzez interakcje i nawiązywanie relacji z mieszkańcami.

Dodała, że dzięki temu od najmłodszych lat miała okazję uczyć się relacji z klientami.

Alfie Best jest dumny z córki

Jej ojciec, Alfie Best, zdobył swój fortunę dzięki ciężkiej pracy. Już jako 14-latek otworzył pierwszy biznes, zajmując się sprzedażą samochodów. Los mu sprzyjał, a w 1989 roku zaczął mnożyć bogactwo poprzez liczne inwestycje w nieruchomości. Mimo wielu niepowodzeń odbudował imperium.

W latach 90. wzbogacił się dzięki inwestycjom w branży telefonów komórkowych. Obecnie prowadzi jedną z najbardziej dochodowych firm zajmujących się wynajmem parków dla przyczep kempingowych, oferując tanie mieszkania dla szerokiej gamy klientów.

Miliarder nie krył dumy z córki, która wyznała, że pragnie kontynuować biznes ojca. Alfie uważa, że Elizabeth pracowała bardzo ciężko na swoją obecną pozycję. Podkreśla jednak, że zarówno niego, jak i dla jego córki nie jest najważniejsze posiadanie jak największego majątku, a rozwój osobisty i zawodowy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1)
Magda
9 miesięcy temu
Mądra to ona na pewno nie jest.
Najnowsze komentarze (1)
Magda
9 miesięcy temu
Mądra to ona na pewno nie jest.