Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

"Rolnik szuka żony" ZNIKNIE z anteny?! TVP podjęła decyzję. Marta Manowska komentuje

0
Podziel się:

Po serii zmian w Telewizji Polskiej spekulowano, że poprzedni sezon "Rolnik szuka żony" mógł być ostatnim. Wygląda na to, że TVP podjęła już decyzję, co właśnie potwierdziła Marta Manowska.

"Rolnik szuka żony" ZNIKNIE z anteny?! TVP podjęła decyzję. Marta Manowska komentuje
To koniec "Rolnik szuka żony"? TVP podjęła decyzję ("Rolnik szuka żony" TVP, Facebook.com, AKPA)

Program "Rolnik szuka żony" wyrósł w ostatnich latach na jeden z najpopularniejszych formatów TVP. Jeszcze jakiś czas temu mogliśmy oglądać 10. edycję popularnego show, a część jej uczestników wyraźnie walczyła o przedłużenie pięciu minut w mediach. Ostatnio coraz głośniej dało się jednak słyszeć głosy, jakoby mijający sezon programu mógł być ostatnim.

"Rolnik szuka żony" zniknie z anteny? Marta Manowska komentuje

Mijające tygodnie upłynęły nam pod znakiem kadrowej rewolucji w Telewizji Polskiej, przez co wielu dotychczasowych współpracowników pożegnało się ze stacją. Największe zmiany przeszło "skrzydło publicystyczne" TVP, ale zwolnienia nie ominęły też sekcji rozrywkowej, w tym ekipy "Pytanie na Śniadanie". Z tego powodu wielu się obawiało, jakoby pracę mogła stracić także Marta Manowska. Na razie nic na to jednak nie wskazuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najbardziej lubiane pary z “Rolnik szuka żony”

Fani wyraźnie martwili się też o los prowadzonego przez Manowską formatu, czyli "Rolnik szuka żony". Spekulowano, że z racji ogromnych zmian personalnych i programowych show może zniknąć z anteny. Co prawda apel o nadsyłanie zgłoszeń do kolejnej edycji nieco uspokoił miłośników programu, ale w sprawie wciąż było wiele niewiadomych.

Wygląda jednak na to, że tu obędzie się bez zmian. Zaraz po finale programu "The Voice Senior" "Fakt" postanowił zapytać Manowską o najbliższe plany, które, jak się okazuje, obejmują również pracę na planie "Rolnika". Tym samym prowadząca uspokaja, że na razie najpewniej nic się nie zmienia.

W przyszłym tygodniu ruszam na "Rolnika" - powiedziała tabloidowi.

Odetchnęliście z ulgą?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)