Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Rewolucja w "Twoja twarz brzmi znajomo"! Pierwszy taki finał w historii programu

0
Podziel się:

Tuż przed finałowym odcinkiem "Twoja twarz brzmi znajomo" okazało się, że tym razem zakończenie show będzie wyglądało inaczej niż dotychczas. Takiego finału jeszcze nie było.

Rewolucja w "Twoja twarz brzmi znajomo"! Pierwszy taki finał w historii programu
Finał "Twoja twarz brzmi znajomo" zaskoczy widzów (Instagram)

"Twoja twarz brzmi znajomo" to flagowa produkcja Polsatu. Format cieszy się dużą popularnością, o czym świadczy fakt, że aktualnie jesteśmy świadkami już jego 20. (!) edycji.

Najnowszy sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest jednak inny niż wszystkie pozostałe. Tym razem, z okazji jubileuszu, na scenie mierzyło się ze sobą ośmiu finalistów poprzednich odsłon programu - Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Barbara Kurdej-Szatan, Kacper Kuszewski, Maria Tyszkiewicz, Stefano Terrazzino, Filip LatoMateusz Ziółko. Aktualnie o wygraną walczy ostatnia czwórka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Skrzynecka o powrocie do Polsatu i rozmowie z Miszczakiem!

Zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". Takiego finału jeszcze nie było

To jednak nie wszystkie innowacje. Znacznie różnić będzie się także finał 20. edycji show. Okazuje się, że po raz pierwszy w historii o tym, kto wygra program, zadecydują widzowie. Każdy bowiem za pomocą SMS-a będzie mógł oddać głos na swojego faworyta. Głosowanie ruszy w piątek podczas finałowego odcinka.

To nie koniec. Zmieni się również nagroda główna - Najlepszy z Najlepszych tym razem zamiast Złotej Twarzy otrzyma Twarz Brylantową. Poza tym, tak jak w każdej poprzedniej edycji, zwycięzca otrzyma czek na 100 tysięcy złotych, które będzie mógł przeznaczyć na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Zamierzacie oglądać finał "TTBZ"?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)