Trwa ładowanie...
Przejdź na
Michu
|

Pijany mężczyzna awanturował się w samolocie. Doszło do rękoczynów

0
Podziel się:

W samolocie lecącym z Dubaju do Islamabadu doszło do prawdziwego skandalu. Pijany mężczyzna zaatakował jednego z członków załogi. Konieczne było wobec niego użycie siły.

Pijany mężczyzna awanturował się w samolocie. Doszło do rękoczynów
Skandal w samolocie linii Emirates (X)

Do szokującego zdarzenia doszło podczas niedzielnego rejsu samolotu linii Emirates, lecącego z Dubaju do Islamabadu. Jeden z pasażerów klasy biznes bardzo głośno się zachowywał i wszczynał awantury z innymi uczestnikami lotu. Konieczna była interwencja załogi. Niestety skończyło się na rękoczynach. Jednemu z pasażerów udało się nagrać sytuację.

Awantura w samolocie z Dubaju

Na opublikowanym w sieci nagraniu widzimy, jak dwóch członków załogi stara się uspokoić mężczyznę. W pewnym momencie pijany pasażer uderza głową stewarda. Po tym zachowaniu obsługa samolotu powala mężczyznę, a stewardesa przekazuje im czarne, elastyczne kajdanki, które służą do skucia rąk i nóg agresywnego pasażera.

Pijany facet był bardzo agresywny. Został skrępowany i zakuty w kajdanki przez personel pokładowy Emirates, ale myślę, że władze Pakistanu wypuściły go, ponieważ miał dobre koneksje. Pytanie: kim on był i czy został zwolniony? - napisał Amir Mateen, reporter, który nagrał całe zajście.

Póki co linie Emirates nie skomentowały sytuacji. Nadal nie wiadomo również, kim był awanturujący się mężczyzna.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)