Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Pary LGBT w "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska musiała zabrać głos. Nie gryzła się w język

1
Podziel się:

Niedawno produkcja "Rolnik szuka żony" ogłosiła, że do kolejnego sezonu show TVP mogą się zgłaszać osoby LGBT. O sprawę zapytano Martę Manowską, która ma w sprawie jasne stanowisko.

Pary LGBT w "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska musiała zabrać głos. Nie gryzła się w język
W "Rolniku" pojawią się pary jednopłciowe? Jasna deklaracja Marty Manowskiej (AKPA)

Choć program "Rolnik szuka żony" gości na antenie już od wielu lat, to jego popularność wciąż jest zaskakująco wysoka. Nic zatem dziwnego, że TVP już przygotowuje się do kolejnej edycji hitowego show. Co więcej, w odpowiedzi na jedno z pytań produkcja przekazała, że zgłoszenia mogą wysyłać także osoby nieheteronormatywne.

Pary LGBT w "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska mówi wprost

Fakt, że w programie TVP niebawem możemy zobaczyć pary jednopłciowe, wywołał potężną dyskusję wśród internautów. Było więc kwestią czasu, aż o sprawę zostanie zapytana prowadząca słynnego formatu, Marta Manowska. Nie jest to bez znaczenia, gdyż z randkowym reality show jest związana od początku i przyzwyczaiła fanów do tego, że mocno angażuje się w losy uczestników.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marta Manowska o parach homoseksualnych w "Rolnik szuka żony": "Nie zgłosiła się jeszcze taka osoba"

W rozmowie z Plejadą Manowska zapewnia, że podpisuje się pod deklaracją produkcji i to, co napisano, jest według niej wystarczającym komentarzem w sprawie.

Nie wiem, czy to było nie do pomyślenia. To nie jest pytanie do mnie. Natomiast ja się cieszę i uważam, że produkcja wyczerpała ten wątek, po prostu odpowiadając jednym zdaniem - deklaruje. Jestem zwolennikiem tego, żeby na te tematy rozmawiać bardzo prosto i krótko, bo one są naturalne i nie trzeba o nich zbytnio rozmawiać. Tak to czuję.

Przypomnijmy, że niegdyś w rozmowie z reporterem Pudelka Manowska przyznała, że do produkcji nie zgłosiła się dotąd jeszcze osoba nieheteronormatywna, ale jest otwarta na taką ewentualność.

Może ktoś taki się zgłosił, ale z innych powodów nie dostał się do programu. To dziwne, ponieważ reprezentacja osób LGBT jest bardzo silna. Każdy z nas kocha, każdy pragnie drugiego człowieka. To jest totalnie normalna sytuacja - mówiła w 2020 roku.

Przy okazji padło pytanie o to, czy Manowska obawia się zmian, które ostatnio przetaczają się przez TVP. Ta twierdzi jednak, że nie obawia się ewentualnego zwolnienia.

Nie czuję lęku. Ja zawsze uważam, że zmiana to jest szansa, więc dwutorowo podchodzę do tego tematu. Bardzo cenię sobie te programy i bardzo chciałabym robić je dalej, bo wszystko to, co robię, mnie wzbogaca. Natomiast znam swój potencjał i bardzo chcę go wykorzystywać.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1)
Taka prawda
5 miesięcy temu
Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.
Najnowsze komentarze (1)
Taka prawda
5 miesięcy temu
Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.