Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Monika Mrozowska określa siebie aktorką. Ukończyła jednak zupełnie inny kierunek studiów. "Nie jest to moje powołanie"

1
Podziel się:

Na kinowym i szklanym ekranie pojawia się coraz więcej niezawodowych aktorów. Monika Mrozowska również nie ukończyła studiów w tym kierunku, lecz z powodzeniem kształtowała się w innych dziedzinach. Mama czwórki dzieci próbowała swoich sił w wielu różnych profesjach.

Monika Mrozowska określa siebie aktorką. Ukończyła jednak zupełnie inny kierunek studiów. "Nie jest to moje powołanie"
Monika Mrozowska marzyła o zostaniu profesjonalną aktorką (AKPA, Baranowski)

Monika Mrozowska zaistniała w świadomości widzów rolą najstarszej córki państwa Kwiatkowskich we wciąż ciepło wspominanej "Rodzinie zastępczej". Trwająca aż 10 lat przygoda z kultową produkcją Telewizji Polsat zaowocowała niezwykłymi spotkaniami na planie oraz przyjaźnią z odtwórczyniami jej serialowych sióstr. Aktorce nigdy już nie było dane wykreować równie wyrazistej postaci.

Dzisiejsza solenizantka nie zniknęła z przestrzeni medialnej mimo braku zainteresowania ze strony producentów. Przeważnie widzimy ją w kącikach kulinarnych programów śniadaniowych, w których coraz częściej krząta się przy niej 14-letnia Jagoda idąca w ślady wyspecjalizowanej w gotowaniu mamy. Ponadto Mrozowska od długiego czasu publikuje książki skupiające się wokół tematyki zdrowego odżywiania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Mrozowska o aferze alimentacyjnej: "Uderz w stół, a nożyce się odezwą"

Monika Mrozowska nie dostała się na wymarzone studia

Serialowa Majka nie zdała egzaminów do Akademii Teatralnej. Niezrażona niepowodzeniem młoda kobieta z powodzeniem ukończyła za to studium ceramiczne. Nabyte umiejętności wykorzystała w okresie prowadzenia z ówczesnym mężem Maciejem Szaciłłą pracowni wyspecjalizowanej w produkcji porcelanowego oświetlenia oraz ręcznie zdobionych umywalek.

Monika Mrozowska jest również absolwentką pedagogiki. Nigdy jednak nie odnalazła się w wyuczonym zawodzie.

Wystarczyło pół roku pracy jako pedagog, abym odkryła, że nie jest to moje powołanie - wyznała wiele lat temu na antenie radiowej Czwórki.

44-latka zapytana o swoją profesję nieco wahała się nad udzieleniem konkretnej odpowiedzi.

Głupio mi jest wpisywać w urzędowych drukach autorka książek, więc raczej trzymam się tej aktorki - dodała w rozmowie.

Monika Mrozowska stanowczo odpiera powracające do niej co jakiś czas zarzuty o nicnierobienie. Podkreśla wręcz, że łączenie działalności wydawniczej z regularnie organizowanymi warsztatami kulinarnymi i doglądaniem interesów we współprowadzonej firmie zajmującej się produkcją tekstyliów dla dzieci, wymaga od niej sporego nakładu czasu i podzielności uwagi. Oczywiście nie można też nie wspomnieć o wciąż piętrzących się rodzicielskich obowiązkach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1)
Asia
2 tyg. temu
14-letnia córka, która "krząta się" 😅 obok niej w kuchni ma na imię Jadwiga ew. zwana Jagodą. Po za tym to nie jeden fake news w tym "artykule" dziennikarzu pudelka 😂😂
Najnowsze komentarze (1)
Asia
2 tyg. temu
14-letnia córka, która "krząta się" 😅 obok niej w kuchni ma na imię Jadwiga ew. zwana Jagodą. Po za tym to nie jeden fake news w tym "artykule" dziennikarzu pudelka 😂😂