Trwa ładowanie...
Przejdź na
Joanita
|

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zaliczył bolesny upadek w "Drag Me Out"! Musiał interweniować ratownik medyczny

1
Podziel się:

Za nami 3. odcinek "Czas na Show. Drag Me Out". Uczestnicy w towarzystwie swoich Drag Mentorek dali czadu. Podczas występu Marcin Łopucki chciał popisać się akrobatycznym wygibasem, ale runął na ziemię. Konieczna była interwencja ratownika medycznego. Co się stało?

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zaliczył bolesny upadek w "Drag Me Out"! Musiał interweniować ratownik medyczny
Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki (KAPIF)

Dotarliśmy do półmetka rywalizacji w "Czas na Show. Drag Me Out". Trzeci odcinek obfitował w emocjonalne rollercoastery i nie obyło się bez pewnych nieprzewidzianych wydarzeń.

Scenę show ostatecznie musieli opuścić: Adelon oraz Tadeusz Mikołajczak, znany również jako Lady Tade, po tym jak jury wyraziło swój werdykt.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Łopucki o relacjach z Katarzyną Skrzynecką. Planują odnowić przysięgę małżeńską?

Występ Marcin Łopuckiego i jego drag mentorki, Twojej Starej, odbywający się w rytmach nieśmiertelnego hitu "I Want to Break Free" od Queen, na długo zostanie zapamiętany przez widzów. 

Wypadek w Drag Me Out". Do Marcina Łopuckiego został wezwany ratownik medyczny

Próbując dodać swojej prezentacji dodatkowego blasku, Marcin podjął się wykonania akrobacji, planując efektownie stanąć na jednej ręce. 

Niestety, próba ta skończyła się niepowodzeniem i upadkiem, co bez wątpienia można było wyczytać z mimiki jego twarzy, ukazującej wyraźny ból. Anna Mucha wstrzymała oddech, widząc glebę męża Kasi Skrzyneckiej

Jeszcze zanim zgasły światła sceny, pojawiły się niepokojące wieści dotyczące zdrowia mistrza Europy w dziedzinie fitness. Zatroskani jurorzy zaczęli spekulować o wpływie kontuzji na przyszłość sportową Łopuckiego.

Nie jest dobrze... Chyba naciągnąłem sobie coś wewnątrz [uda] na tym poślizgnięciu. Jest katastrofa! - żalił się uznany kulturysta. 

W obliczu zaistniałej sytuacji do Marcina niezwłocznie został wezwany ratownik medyczny, by zapewnić mu niezbędną opiekę. Gdy program "Drag Me Out" zbliżał się ku końcowi, uczestnik podzielił się refleksjami dotyczącymi swojej kondycji, dając do zrozumienia, że pomimo drobnej kontuzji nie planuje wycofać się z dalszego udziału w show.

Zawsze ambicje sportowe biorą górę i dopóki noga nie odpadnie, staram się dograć do końca, mimo przeciwności - zapewnił mąż aktorki. 

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1)
Grabarz
4 miesiące temu
Ale , czy kaleson żyje ?
Najnowsze komentarze (1)
Grabarz
4 miesiące temu
Ale , czy kaleson żyje ?