Trwa ładowanie...
Przejdź na
Joanita
|
aktualizacja

Media: Sąd ODRZUCIŁ apelację Marceliny Zawadzkiej. "Będzie musiała..."

230
Podziel się:

Ostatnio Marcelina Zawadzka z radością ogłosiła, że oczekuje dziecka. Rozpoczyna tym samym nowy etap w życiu, ale ciemne chmury przeszłości wciąż nad nią wiszą. Dotyczy to sprawy słynnej mafii VAT-owskiej, która nieustannie rzuca cień na jej życiorys. Jeden z serwisów zdobył najnowsze informacje na temat wyroku sądu apelacyjnego.

Media: Sąd ODRZUCIŁ apelację Marceliny Zawadzkiej. "Będzie musiała..."
Marcelina Zawadzka (AKPA)

Kilka lat temu Marcelina Zawadzka była związana z Viktarem P., znanym jako lider kaliskiej mafii VAT-owskiej. Choć zwykle nie ukrywała swoich relacji, w tym wypadku nie dzieliła się informacjami o swoim partnerze, ani nie pozowała z nim do zdjęć. W 2020 roku, po wybuchu skandalu, została zawieszona w TVP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Irena Kamińska-Radomska miażdży Kaźmierską. "Takie osoby nie powinny być popularyzowane"

W 2022 roku informowaliśmy, że Marcelina jako jedyna nie usłyszała zarzutu udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Zarzucono jej natomiast "oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur i pranie brudnych pieniędzy", o czym mówiła sędzia Edyta Janiszewska. Zawadzka przyznała się do pierwszych dwóch zarzutów.

Za to groziło jej nawet do 8 lat więzienia. Wówczas Sąd w Kaliszu wymierzył jej karę grzywny w wysokości 60 tys. zł. Gospodyni programu "Farma" odwołała się od tego wyroku.

W styczniu portal ShowNews.pl śledził obrót wydarzeń podczas rozprawy przed Sądem Apelacyjnym w Łodzi. Jednym z momentów, który mógł znacznie przeciągnąć proces, było zaskakujące wnioskowanie jednego z oskarżonych o wymianę składu sędziowskiego. Mimo tego niedawno zapadła ostateczna decyzja dotycząca Marceliny Zawadzkiej.

Wraca sprawa mafii VAT-owskiej. "Sąd nie uniewinnił Marceliny Zawadzkiej"

ShowNews.pl dotarł również do aktu oskarżenia, który rysuje szerszy obraz skomplikowanej karuzeli VAT-owskiej.

Sąd nie uniewinnił Marceliny Zawadzkiej, ani też nie złagodził orzeczonej już wcześniej kary. Była Miss Polonia będzie musiała zapłacić 60 tys. złotych grzywny - taką wersję przedstawił informator ShowNews.pl.

Pudelek zgłosił się do Marceliny z próbą o komentarz w tej sprawie, ale, niestety, do czasu publikacji tekstu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(230)
Ava
3 tyg. temu
Zwykła Grażyna już dawno by za to siedziała. Ale gwiazdom z telewizora można więcej
wstyd, hańba!
3 tyg. temu
Ale kara, śmiechu warte !!! 60 tyś ?? dla niej to koszt jednej torebki !!!! A miliony z Vatu kto odda ????
Ośmiornica VA...
3 tyg. temu
To i tak łagodnie. Nie ma litości dla oszustów nawet tych z ładną buzią
Jeszcze czego
3 tyg. temu
Niech płaci albo niech idzie siedzieć. Co ona sobie myśli pfff
Fikołek
3 tyg. temu
Donald zrobił fikołka. Salto w tył. Mówił że płot na granicy jest niepotrzebny. Że to kilkanaście osób w potrzebie i sprawę można załatwić w jeden dzień. Jego koleżanka film nagrała i puściła w świat paszkwile na Polaków. Celebryci też nie byli bierni temat był gorący to się ogrzali w blasku. Teraz fikołek o 180 stopni. Będzie płot umacniał miny przeciwpiechotne będzie montował zalewał tereny bagna robił. To jest kabareciarz czy jest godny stanowiska ?????
Najnowsze komentarze (230)
Gość
2 tyg. temu
Po co pokazujecie tę przestępczynię w Pudlu!
Emeryt
2 tyg. temu
W więzieniu też można rodzic leczyć się itd
CCC
3 tyg. temu
W 2022 roku informowaliśmy, że Marcelina jako jedyna nie usłyszała zarzutu udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Zarzucono jej natomiast "oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur i pranie brudnych pieniędzy", o czym mówiła sędzia Edyta Janiszewska. Zawadzka przyznała się do pierwszych dwóch zarzutów. Za to groziło jej nawet do 8 lat więzienia. Wówczas Sąd w Kaliszu wymierzył jej karę grzywny w wysokości 60 tys. zł. Gospodyni programu "Farma" odwołała się od tego wyroku. W styczniu portal ShowNews.pl śledził obrót wydarzeń podczas rozprawy przed Sądem Apelacyjnym w Łodzi. Jednym z momentów, który mógł znacznie przeciągnąć proces, było zaskakujące wnioskowanie jednego z oskarżonych o wymianę składu sędziowskiego. Mimo tego niedawno zapadła ostateczna decyzja dotycząca Marceliny Zawadzkiej. NARESZCIE A CO ONA INNA NIŻ WSZYSCY PRZESTĘPCY
dobrze jest
3 tyg. temu
Polskiego bajzlu część dalsza/Ten papierowy rozkradany kraj nigdy nie będzie poważany na świecie.Złodzieje kradną mają miliony a zwykliludzie siedzą w wiezieniach za batoniki.Polska to fajna kraj.
Marian
3 tyg. temu
Przyjrzyjcie się pracy prokuratura i sądu w Grodzisku mazowieckim tam się dzieje
Marian
3 tyg. temu
Niech siedzi ja za mniejsze siedziałem
Prawnik
3 tyg. temu
Nie odrzucił a oddalił - to jednak kolosalna różnica!
Emeryt
3 tyg. temu
Najwyżej kupi jedna torebkę mniej i zapłaci te 60 tys jest takim samym obywatelem jak każdy inny szarak podlegający prawu, no chyba, że jest z paki kaczora oni prawo pojmują inaczej
Monte Carlooo...
3 tyg. temu
Wałek na miliony, a kara 6 dych. Kara 😁 Przecież to przekręt na naszych oczach.
Izw
3 tyg. temu
Odrzucił czy oddalił, bo to znacząca różnica...
RR1451
3 tyg. temu
Dlatego sędziowie powinni być wybierani w głosowaniu tak jak reszta ferajny.
sdfgh
3 tyg. temu
Ten koleś, jej ex został właśnie oskarżony o szpiegostwo
Bubuś
3 tyg. temu
Może Sąd ODDALIŁ a nie odrzucił? Niby podobne słowa, ale o zupełnie różnym procesowo znaczeniu i skutkach...
kasia
3 tyg. temu
a jaka ona gwiazda chyba tvnu
...
Następna strona