Trwa ładowanie...
Przejdź na
Maks
Maks
|
aktualizacja

Mało kto wie, jakie wykształcenie ma Daniel Obajtek. Został WYRZUCONY ze szkoły

237
Podziel się:

Daniel Obajtek, były prezes Orlenu, przeszedł długą i krętą drogę edukacyjną. Mało kto wie, jakie ma wykształcenie. W przeszłości został wyrzucony ze szkoły za szykanowanie nauczycieli. Postanowił jednak kontynuować swoją edukację. Co ukończył?

Mało kto wie, jakie wykształcenie ma Daniel Obajtek. Został WYRZUCONY ze szkoły
Daniel Obajtek (Getty Images)

Daniel Obajtek swoją edukację rozpoczął w technikum weterynaryjnym przy Zespole Szkół Rolniczych w Nowym Targu. Już wtedy jego życie szkolne nie należało do najłatwiejszych. Znany z kontrowersyjnych zachowań, często zderzał się z autorytetem nauczycieli. Jak donosi „Tygodnik Podhalański”, został wyrzucony ze szkoły za szkalowanie wychowawcy, którego w listach określał mianem „kuju”.

Później Obajtek podjął dalszą edukację w technikum rolniczym w Myślenicach, gdzie udało mu się zdać maturę. W 1995 roku rozpoczął pracę w firmie Elektroplast w Stróży, należącej do jego wujów, co stało się początkiem jego kariery zawodowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magda Gessler o cenach swoich jagodzianek. "Moja jagodzianka zostaje w pamięci na cały rok"

Jakie wykształcenie ma Daniel Obajtek?

Po zdobyciu średniego wykształcenia, Daniel Obajtek nie zatrzymał się na tym etapie. Wiedząc, że dalsza edukacja może otworzyć przed nim więcej drzwi, w 2014 roku ukończył studia na kierunku ochrona środowiska w Prywatnej Wyższej Szkole Ochrony Środowiska w Radomiu. Jego specjalności to bezpieczeństwo i higiena w środowisku pracy oraz zarządzanie środowiskowe w sytuacjach kryzysowych. Jak podkreślają świadkowie, Obajtek zawsze dążył do zdobywania nowych kwalifikacji, wierząc, że będą one kluczem do jego sukcesu.

Szybko okazało się, że jego zaangażowanie i praca w Elektroplaście przyniosły owoce. W krótce objął stanowisko radnego gminy Pcim, a następnie wójta. Determiniacja pozwoliła mu na dalszy rozwój kariery, która w końcu doprowadziła go na stanowisko prezesa PKN Orlen.

Ambicje Daniela Obajtka nie kończyły się na zdobyciu dyplomu magistra. W 2019 roku ukończył on program Executive MBA organizowany przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów, co jeszcze bardziej wzmocniło jego pozycję w świecie biznesu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(237)
Przemek
5 dni temu
Dyzma to mało powiedziane
Farida2024
5 dni temu
Mimo to uważam ,że preferencje Obajtka jakie posiadał i Jego niesurbodynacja we wczesnych latach nie pretendowała by zająć tak szczytne i odpowiedzialne stanowisko jakim jest Prezes PKN ORLEN. Facet bez doświadczenia , człowiek znikąd nagle awansuje na Prezesa. Kaczyński celowo wskazał na Obajtka by mieć od niego wpływy finansowe . Obajtek to typowy współczesny NIKODEM DYZMA. Zresztą nie on jeden ..
gerwazy
5 dni temu
Szkołę w Radomiu trzeba prześwietlić a MBA...zrobione za rządów PIS i...wszystko jasne ! Wykładowcy przyjeżdżali do Orlenu...z zaliczeniami !
grosz
5 dni temu
Nie trzeba go długo słuchać, żeby zauważyć ciasnotę umysły i chorobliwą pazerność.
Tttt
5 dni temu
Szkoła w Radomiu ... Pan Obajtek przede wszystkim ma problem z poprawną polszczyzną, nie potrafi się poprawnie wysławiać. Dyzma naszych czasów. Myśli że jak sobie zrobi sztuczne białe zęby na koszt podatników to fakt ten wystarczy aby móc swobodnie poruszać się w tzw lepszym świecie.To tak nie działa, braki widać na odległość. Zarówno w zakresie kompetencji, poziomu intelektualnego, jak i pochodzenia. Tak naprawdę Jarosław to mu tylko krzywdę zrobił. Wynajął nieogarnietego ale o dobrym samopoczuciu do robienia wałków. Po prostu go wykorzystał.
Najnowsze komentarze (237)
Rt346
7 godz. temu
Goowniane to wykształcenie...
ńpn
2 dni temu
Ale nie piszą -czy studiował kiedyś coś-co dotyczy zachowania i wypowiedzi-bo widząc go w akcji-to SŁOWOTOK -nie na temat i WYCHWALANIE SWOICH ZASŁUG DLA POLSKI.To,że jest pupilkie szydło i kaczyńskiego-nie daje mu prawa do takiego szrogęsienia.
Zibi
3 dni temu
Całe życie matacz,kombinator ,oszust i taki pozostanie.Tylko jakim cudem taki człowiek w europarlamęcie??Oby jak najkrócej
Jim
4 dni temu
Ciekawe jakie były wyniki finansowe Orlenu tuż po wyborach. Bo Obajtuś obniżył przed samymi wyborami cenę paliwa i sprzedawał ją poza granicą opłacalności po to żeby pomóc tym swojemu pisiowi w wyborach. Tuż po wyborach ceny natychmiast skoczyły do góry. To trzeba mieć łeb jak sklep żeby takie przewałki robić, ale twardy elektorat wybacza wszystko.
Grzyb
4 dni temu
Bzdury na zamówienie. Jaki prezes Orlenu uzyskał takie zyski jak Obajtek? Który tak rozbudował firmę i rozszerzył rynki zbytu?Ile stacji Orlenu jest w Europie, ile inwestycji wykonała Grupa Orlen? Głupoty partyjne lewicy nie zasłonią faktów, statystyk i liczb. Pogoń za Obajtkiem to przejaw kolejnej obsesji Tuska
Obywatel Pols...
5 dni temu
Ja polecam Panu Obajtkowi aby otworzył następny ,,biznes ,, szkole zarządzania Państwem i cały obecny rząd , wysłać na naukę ,
kiu
5 dni temu
studia zaoczne radom czyli oczy nauki nie widziały
Ane
5 dni temu
Nie ranić innych. A jadą po nim jak mokrym tyłkiem po asfalcie. Wałęsa nagrodę Nobla dostał. Nagrodę, którą nie sam powinien zgarnąć. A jaka polszczyzna jego. Zapomnieli co niektórzy. Młodzi dojrzeją, żeby się przekonać co teraz w naszym kraju się dzieje.
Ewa
5 dni temu
Zawsze był super.
bezstronny
5 dni temu
Czegoś tu nie rozumiem facet stawia firmę do liczącego się potentata , państwo czerpie z tego duże zyski i to jest źle, ważniejsze jest partyjniactwo a nie skuteczny dochodowy biznes, takiego faceta każda partia powinna trzymać dla zysków a tu rozpisują się nad bzdurami , zróbcie lepiej i się pochwalcie
Axx
5 dni temu
Wy macie wykształcenie i co z tego .?
Jok
5 dni temu
Taaaa,kursa,matura i studia niektóre....
Echo
5 dni temu
Zazdrość dominuje większość komentarzy. Facet z zespołem Touretta nie mógł mieć łatwego dzieciństwa a to co osiągnął dzięki własnej pracy i sile woli boli was nieudaczników najbardziej. Nic tak nie wzbudza nienawiści jak cudzy sukces.
Hej
5 dni temu
To bardzo dolny czlowiek
...
Następna strona