Trwa ładowanie...
Przejdź na
Catrin
|

Małgorzata Tomaszewska przerywa milczenie po zniknięciu z TVP

0
Podziel się:

Małgorzaty Tomaszewskiej zniknęła z TVP w atmosferze skandalu. W najnowszym wywiadzie zdradziła swoje plany na przyszłość.

Małgorzata Tomaszewska przerywa milczenie po zniknięciu z TVP
Małgorzata Tomaszewska przerwała milczenie po zniknięciu z TVP (Instagram.com, kapif.pl)

Małgorzata Tomaszewska była jedną z głównych twarzy TVP. Przez lata wraz z Aleksandrem Sikorą prowadziła "Pytanie na Śniadanie". Prezenterka po rewolucji w Telewizji Polskiej, podobnie jak jej redakcyjni koledzy: Tomasz Kammel, Ida Nowakowska, Małgorzata Opczowska, Robert Koszucki, Izabella Krzan, Aleksander Sikora, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Robert Rozmus, Anna Popek Tomasz Wolny nie wróciła już na antenę. Los Tomaszewskiej szczególnie zmartwił fanów śniadaniówki. Wszystko przez to, że prezenterka była wtedy w zaawansowanej ciąży. Niedługo później gwiazda urodziła córkę - Laurę. Imię dziewczynki znamy dzięki jej dziadkowi Janowi Tomaszewskiemu, który jako pierwszy wyjawił je w rozmowie z "Plejadą".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska o ciąży. Zdradziła, dlaczego ukrywa ojca drugiego dziecka

Małgorzata Tomaszewska mówi o swoich planach

Wielu byłych prezenterów TVP szybko znalazło pracę, m.in. w TV Republika czy Kanale Zero. Inni nie chcą nawet rozmawiać o swojej karierze. Wśród nich jest także Małgorzata Tomaszewska.

Prezenterka jak lwica strzeże swojego życia prywatnego. Nawet po narodzinach drugiego dziecka nie zdradziła tożsamości partnera. Na Instagramie najczęściej publikuje zdjęcia z synem Enzo. Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z "Plejadą" sprawiała wrażenie, jakby unikała tematu swojej kariery zawodowej.

Co jest dla mnie najważniejsze? Przede wszystkim rodzina i wspólnie spędzony czas. Nigdy nie skupiam się gorączkowo na przygotowaniach, nie jestem zła, jeśli nie zdążyłam czegoś przygotować na czas. Nie chcę, aby tak mało ważne rzeczy zepsuły piękny, rodzinny czas- opowiadała o przygotowaniach do świąt Wielkanocy.

Małgorzata Tomaszewska chętnie mówiła, o tym jak spędzi święta.

Wyjątkowo nie będę organizowała świąt w domu, ponieważ jako podwójna mama jeszcze nie do końca się zorganizowałam. Całe szczęście mamy cudowną rodzinę, która nas ugości. Obok są tereny leśne, więc będziemy odpoczywać, spacerować i korzystać z pogody, a zapowiada się piękna. Na świąteczny stół postaram się przygotować sernik i szarlotkę - mówiła w wywiadzie dla "Plejady".

Małgorzata Tomaszewska zabrała głos po zniknięciu z TVP

Prezenterka wychwalała też starszego syna, który podobno "wzorowo" opiekuje się siostrą i zdradziła, że wybiera się do Dubaju, gdzie mieszka jej matka.

Jak tylko mała będzie miała pierwsze szczepienia, planujemy wylecieć do mojej mamy do Dubaju. Z Enzo byłam u niej, jak skończył trzy miesiące i podobnie będzie z Laurką -zapewniała.

Była prezenterka "Pytanie na Śniadanie" jak ognia unikała odpowiedzi na pytanie o dalsze plany zawodowe.

Mam już jakieś plany, ale i sporo przemyśleń. Wszystkie decyzje odkładam na czas poświąteczny - odpowiedziała tajemniczo Tomaszewska.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)