Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
Tiga
|

Klaudia z "Rolnik szuka żony" rozstała się z Valentynem? Jest komentarz

0
Podziel się:

W ostatnim czasie widzowie "Rolnik szuka żony" zastanawiali się, Oco się stało z ukochanym Klaudii, Valentynem. Para, którą pokochały tysiące, nagle zniknęła z social mediów, a to wywołało niemałe zamieszanie wśród fanów. Klaudia postanowiła więc rozwiać wszelkie wątpliwości.

Klaudia z "Rolnik szuka żony" rozstała się z Valentynem? Jest komentarz
Valentyn i Klaudia z "Rolnik szuka żony" (Instagram)

Związek Klaudii i Valentyna był jak z bajki – kochali się i chwalili na każdym kroku w internecie. Ale ostatnio Valentyn się '"rozpłynął". Fani zaczęli się niepokoić: "Gdzie on jest?", "Co się z nim stało?". Klaudia, zawsze bliska swoim obserwatorom, szybko zareagowała. Wrzuciła na swoje Instagram stories wyjaśnienie. Okazało się, że Valentyn jest cały czas obok, po prostu mniej widoczny. Dołączyła nawet zdjęcie Valentyna przy komputerze, pokazując, że wszystko jest w najlepszym porządku. Kto by pomyślał, że zwykłe zdjęcie może wywołać takie emocje?

Klaudia i Valentym z "Rolnik szuka żony" rozstali się?

Klaudia, znana z otwartości, postanowiła podzielić się z fanami swoimi codziennymi chwilami, wrzucając filmik ze swoim ukochanym psem, Marshallem. Jednak to, czego się nie spodziewała, to reakcja swoich obserwatorów. Fani zaczęli się zastanawiać, gdzie podział się Valentyn, który zazwyczaj jest jej nieodłącznym towarzyszem w mediach społecznościowych.

Zanim jednak zaczęły krążyć plotki o kłopotach w raju, Klaudia postanowiła sama wyjaśnić sytuację. Na swoim Instagramie opublikowała krótką wiadomość dla swoich followersów. Wyjaśniła, że nie ma się czego obawiać, jej związek z Valentynem jest mocny jak nigdy. Valentyn po prostu miał mniej okazji do pojawienia się na jej story. Valentyn był cały czas w tle, zajęty przy komputerze. Klaudia załączyła nawet fotkę Valentyna, aby udowodnić, że wszystko jest w najlepszym porządku. Takie rzeczy tylko w show-biznesie! Kto by pomyślał, że taka drobna rzecz jak brak kogoś na zdjęciu wywoła aż tyle emocji?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)