Trwa ładowanie...
Przejdź na
Maks
Maks
|
aktualizacja

Jarosław Kaczyński pilnie strzeże życia prywatnego. Jego matka się wygadała: "BYŁA TAKA PANI..."

447
Podziel się:

Jarosław Kaczyński kojarzy się wszystkim głównie z polityką i partią Prawo i Sprawiedliwość. O życiu prywatnym niewiele mówi. Kaczyński nie ma żony i niechętnie rozmawia na temat relacji z kobietami. Przed laty jego matka ujawniła co nieco w tej sprawie.

Jarosław Kaczyński pilnie strzeże życia prywatnego. Jego matka się wygadała: "BYŁA TAKA PANI..."
Jarosław Kaczyński (AKPA)

Polityka i świat rozrywki wydają się być na pozór dwoma różnymi sferami, jednak z czasem obserwujemy zwiększającą się ilość interakcji między nimi. Okres wyborczy stał się dla wielu powodem do zgłębiania nie tylko profesjonalnych biografii kandydatów, ale również interesowaniem się ich prywatnością. Wielu polityków z dystansem podchodzi jednak do dzielenia się swoim życiem osobistym.

Co wiemy o życiu prywatnym Jarosława Kaczyńskiego? "Miałam wrażenie, że była taka pani"

Jarosław Kaczyński, lider PiS, jest jedną z tych postaci, których prywatność skrywa wiele tajemnic. Nie znajdziemy informacji o jego ewentualnych związkach czy małżeństwie. Przez lata to właśnie najbliżsi i współpracownicy uchylali rąbka tajemnicy. Ich wypowiedzi skłaniają do refleksji.

Wcześniej mówiono, że bliską osobą dla lidera PiS była Joanna Kluzik-Rostkowska, którą można było często zobaczyć u jego boku. Sytuacja uległa zmianie, gdy przeszła do Platformy Obywatelskiej, co prawdopodobnie nie było dobrze przyjęte przez Kaczyńskiego. Swego czasu, w programie "Tłit" na portalu Wirtualnej Polski, ujawniła pewne szczegóły dotyczące jego życia prywatnego.

"Wypoczynek z Joachimem Brudzińskim to próba opiekowania się Jarosławem, który ostatecznie pozostał sam, biorąc pod uwagę wszystko, co z tego wynika" - stwierdziła, odnosząc się do wakacji prezesa nad Zalewem Szczecińskim z członkami PiS. Według niej, kiedyś Jarosław Kaczyński preferował spędzać czas z bratem, udając się na wspólne wyjazdy na Kaszuby.

Jej komentarz zdaniem wielu sugeruje, że polityk zawsze cenił sobie obecność rodziny i przyjaciół. Niemniej jednak, spekulacje dotyczące jego stanu cywilnego nieustannie narastają. W 2010 roku wypowiedziała się na ten temat jego matka, Jadwiga Kaczyńska, w rozmowie z tygodnikiem "Wprost".

"Małżeństwo to sprawa, która dotyczy mojego syna Jarka. 'Czy Jarek wstąpi w związek małżeński, czy też nie?' - to pytanie, nad którym często rozmawiałyśmy z siostrą. On zaś tylko się uśmiechał. I do teraz to robi, a ja dołączam do niego z uśmiechem" - wspominała.

Wtedy matka Jarosława Kaczyńskiego stwierdziła, że polityk nie jest jedyną osobą w rodzinie, która pozostaje kawalerem, dodając, że w przeszłości miała nadzieję iż polityk spotka w końcu kobietę swojego życia. Niestety, nie zdradziła, o kogo chodzi i wygląda na to, że nic z tego nie wyszło.

Zobacz także: Kto przejmie PiS po Kaczyńskim? "Morawiecki jest tam ciałem obcym"

Dlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? Zaskakujące słowa Marka Suskiego

"On nie jest jedynym nieżonatym mężczyzną w rodzinie. Dziadek Janek i dziadek Stasiek również nie zawarli związku małżeńskiego. Kiedyś bardzo pragnęłam, aby założył rodzinę, marzyły mi się ślubne suknie. Wydawało mi się, że pojawiła się odpowiednia osoba..."

Inny pogląd na kwestię stanu cywilnego prezesa PiS przedstawił w 2016 roku Marek Suski, długoletni znajomy Kaczyńskiego, który nadal jest częścią jego kręgu. W programie "Gość Radia Zet" Suski wyraził przekonanie, że Jarosław Kaczyński, będąc "wybitnym politykiem" i potencjalnie "najlepszym premierem Polski", całkowicie poświęcił się dla kraju, co nie pozostawiło miejsca na relacje damsko-męskie.

Jarosław Kaczyński oddał całe swoje życie na służbę Polsce. Nie zdecydował się na małżeństwo, ponieważ poświęcając się dla kraju, nie chciałby sprawiać cierpienia potencjalnej partnerce - wypowiedział się w audycji.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(447)
kat
3 miesiące temu
Nie ma zony bo lubi chlopcow
Max
3 miesiące temu
Oj Panie Suski, bajki Pan opowiada.
Ruta
3 miesiące temu
Pis działał na rzecz rosji. A Rajmund ojciec Jarka był agentem PRL. Dowód? W latach powojennych Akowców zabijano wraz ze wszystkimi świadkami. W najlepszym wypadku skazywano na banicję na rubieże życia społecznego. A oficer AK Rajmund w zrujnowanej Warszawie dostaje przydział na świetną chatę, robi karierę jako profesor na politechnice, wielokrotnie pozwalają mu jeździć za granicę, gdzie reszta Polaków nie wie co to paszport. Dzieci dostają rolę w superprodukcji telewizyjnej. Jakby tego było mało to Jarek zdaje do następnej klasy po interwencji politycznej i naciskach kuratorskich. Ech. Ci, na których Rajmund kapował nie obronią się, bo nie żyją dzięki niemu. Za tą cenę, cenę życia swoich braci w walce Rajmund kupił ciepły domek, żeby bliźniakom niczego w życiu nie zabrakło. A teraz Jarek działa na rzecz rosji nastawiając Polaków antyunijnie, siejąc ferment i degenerację. Tylko niszczyć potrafią.
babcia Jadzia
3 miesiące temu
Mama się wygadała. Ha, ha, ha.
Greg
3 miesiące temu
Wszyscy wiedzą dlaczego a niektórzy usiłują robić z tego legendę. Najbezczelniejsza a jednocześnie najśmieszniejsza z nich mówi, że poświęcił się dla ojczyzny. On się dla Niej nie poświęcił. To ona go utrzymuje. On nic w życiu nie zrobił. Wręcz przeciwnie, do dzisiaj szkodzi i rozbija, co dobre.
Najnowsze komentarze (447)
Plo
3 miesiące temu
A co to on Gonia ,że wszystko pokazuje.
😞😞😞😞
3 miesiące temu
Podobno raz spotkal sie z Pania Pawlowicz i zrazil sie do kobiet na cale zycie
Miś
3 miesiące temu
Całe zycie słuzył Polsce a zwłaszcza Polakom choć cudzoziemcami nie pogardzał
Lesław
3 miesiące temu
Cała góra PISu obrała jedną taktykę obrony. Idziemy w zaparte
Niestety
3 miesiące temu
Żadna stajenna ranga nie zrobi z osla mustanga.
Hrabina Cosel
3 miesiące temu
Prawdziwie kochający Polskę, patriota, wytrawny polityk, dobry i szlachetny człowiek.
cccc
3 miesiące temu
Mój znajomy , trzykrotnie biorący ślub mówił , przynajmniej raz w życiu trzeba się ożenić by ludzie nie mówili .....
niezależni
3 miesiące temu
te gadki to dobre do Krasnegostawa, tam lud ciemny i po przywództwem lokalnych "myślicieli" wszystko przyjmie za prawdę.
psycholog
3 miesiące temu
Takich dyktatorów z fobiami na punkcie kobiet było trochę historii. Zawsze się to źle kończyło.
A która
3 miesiące temu
by chciała ?
Asd
3 miesiące temu
A mi się wydaje że jest dziewicą Orleańska wybawieniem Polski .. to on zastał Polskę drewniana a zostawił murowana...
Dorota
3 miesiące temu
Jarosław K. nie tyle poświęcił się dla kraju, co poświęcił dobro kraju dla swoich chorych ambicji.
emeryt
3 miesiące temu
Mądry człowiek.
Ewa
3 miesiące temu
Nie ma zony bo dopiero teraz nachapal sie prawdziwej kasy a wiek juz nie ten na kase chetnych bab nie brakuje
...
Następna strona