Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
Tiga
|

Jak Artur z "Gogglebox" zarabia na życie? Ma "normalną" pracę poza telewizją

0
Podziel się:

Agnieszka i Artur Kotońscy stali się rozpoznawalni dzięki udziałowi w "Gogglebox. Przed telewizorem". Jednak to nie jedyne źródło ich przychodów, jak wyjawili podczas ostatniej rozmowy z dziennikarzem.

Jak Artur z "Gogglebox" zarabia na życie? Ma "normalną" pracę poza telewizją
Artur i Agnieszka z "Gogglebox" (Instagram)

Za sprawą "Gogglebox. Przed telewizorem" Agnieszka Kotońska zgromadziła liczną grupę obserwatorów. Teraz, po latach od debiutu w telewizji, cieszy się dużą popularnością w sieci. W ostatniej wypowiedzi dla mediów podkreśliła, że program ten był dla niej i jej męża punktem zwrotnym w zdobywaniu rozgłosu. Jakie są inne źródła dochodu pary?

Na czym zarabiają uczestnicy "Gogglebox"?

Jak się okazuje, "Gogglebox" to nie wszystko, co mają do zaoferowania. Okres nagrywania programu wynosi trzy miesiące. Co w takim razie Kotońscy robią w pozostałym czasie? Na to pytanie odpowiedzieli Agnieszka i Artur. Agnieszka w programie stwierdziła, że mimo udziału w nim, nie uważa się za gwiazdę czy celebrytkę. Nie zaprzeczyła jednak, że "Gogglebox" otworzyło przed nią nowe możliwości.

"Kto by kiedyś pomyślał, że moja praca będzie związana z Instagramem, Facebookiem, z ludźmi" - zwierzyła się Kotońska podczas wywiadu dla "Party".

Dalej wyznała, że bycie rozpoznawalną nie jest dla niej problemem. Wręcz przeciwnie, ceni sobie kontakt z entuzjastami programu, którzy ją rozpoznają. Ale wracając do tematu zarobków. Dziennikarz zapytał bezpośrednio, czy program stanowi główne źródło ich dochodu.

Nie, nie. "Gogglebox" to jest taka nasza odskocznia od życia. Nie ukrywam, nie pracujemy tu w barterze. (...) Ale to nie jest nasz jedyny dochód. Mąż zarabia stricte na autach. Ja trochę na influencerstwie i tak się uzupełniamy" - dodała.

Zaskoczeni?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)