Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

I nagle rozległy się krzyki. Hit, co Maserak powiedział o Foremniak w "Tańcu z Gwiazdami"

0
Podziel się:

Za nami kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Nieoczekiwanie podczas oceny jednej z par Rafał Maserak wspomniał o Małgorzacie Foremniak, z którą niegdyś połączył go ognisty romans. Jego słowa będą dla wielu zaskoczeniem.

I nagle rozległy się krzyki. Hit, co Maserak powiedział o Foremniak w "Tańcu z Gwiazdami"
Rafał Maserak nagle wspomniał o Małgorzacie Foremniak w "Tańcu z Gwiazdami" ("Taniec z Gwiazdami" Polsat, AKPA)

Obecna edycja "Tańca z Gwiazdami" jest wyjątkowa pod wieloma względami. Chodzi nie tylko o gwiazdy, które przez najbliższe tygodnie będą pląsać na słynnym parkiecie, lecz także o osoby zasiadające za jurorskim stołem. Do ekipy formatu dołączyli niedawno Ewa Kasprzyk i Tomasz Wygoda, z kolei Rafał Maserak sprawdza się już w zupełnie nowej roli.

Rafał Maserak nagle wspomniał o Małgorzacie Foremniak na antenie. Zaskakujące słowa

Rafał Maserak bez wątpienia jest jednym z weteranów tanecznego show, bo wytańczył udział w finale już z wieloma gwiazdami. Tak było na przykład w 2. edycji programu, jeszcze za czasów jego emisji w TVN-ie. Wówczas Rafał walczył o Kryształową Kulę z Małgorzatą Foremniak, a cały kraj ekscytował się ich gorącym romansem. Na ostatniej prostej pokonali ich jednak Katarzyna CichopekMarcin Hakiel.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rafał Maserak odpowiada Agnieszce Kaczorowskiej! Pokazała jego zdjęcia z policją

Po rozstaniu zarówno Foremniak, jak i Maserak nie byli specjalnie skorzy do dzielenia się z mediami szczegółami ich prywatności. Tym większym zaskoczeniem są więc słowa Rafała, które padły w niedzielnym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Gdy Anita Sokołowska wysłuchiwała ocen jurorów, tancerzowi nagle zebrało się na wspomnienia.

Energetycznie przypomniało mi się, jak tańczyłem z Małgorzatą Foremniak. Jak ktoś ma talent, to ma talent do wszystkiego - wyznał nieoczekiwanie na antenie.

Jego słowa zdecydowanie przyjęto ze sporym zaskoczeniem. Iwona Pavlović i inni jednogłośnie stwierdzili, że media będą miały o czym pisać... Nie mylili się.

Warto również nadmienić, że Anita i Jacek Jeschke ostatecznie zgarnęli ze swój występ aż 32 punkty.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)