Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
Tiga
|
aktualizacja

Grała siostrę Magdę z "Daleko od noszy". Jak dziś wygląda?

0
Podziel się:

Magdalena Mazur, znana głównie jako siostra Magda z "Daleko od noszy", pozostaje w pamięci publiczności w Polsce jako niezapomniana postać. Pomimo iż aktorka posiada bogaty dorobek różnorodnych ról, to właśnie ta rola przysporzyła jej najwięcej rozgłosu i sympatii wśród oglądających. Co się z nią dzieje teraz i jak wygląda jej życie?

Grała siostrę Magdę z "Daleko od noszy". Jak dziś wygląda?
Magda Mazur - jak dziś wygląda (AKPA)

Magdalena Mazur, znana jako siostra Magda, zyskała rozpoznawalność dzięki "Daleko od noszy", ale jej twarz znana jest także z innych dzieł, takich jak "Chłopaki nie płaczą" czy "Pierwsza miłość". Pomimo sławy, gwiazda unika showbiznesu, wybierając spokojną codzienność. Jakie obecnie są jej zainteresowania?

Aktorka rzadko pojawia się na małym ekranie. Pomimo swojej rozpoznawalności jako siostra Magda, Mazur odwiedza okazjonalnie znane programy, nie czyniąc tego swoim głównym zajęciem. Od 2021 jest częścią składu kabaretu PanDemon. Korzystając z mediów społecznościowych, artystka często dzieli się fragmentami swojego życia z obserwatorami.
Na Instagramie Mazur regularnie zamieszcza zdjęcia z podróży. Odwiedziła już szereg malowniczych miejsc, w tym Borneo, Hiszpanię czy Malediwy, gdzie zostawia po sobie zdjęcia z tych wycieczek. Znana jest również z eleganckich strojów, które prezentuje w trakcie swoich podróżnych przygód.
Zobacz także: Reżyser Daleko od noszy chwali Dodę: "Jest zaskakująco profesjonalna"
Artystka często wspomina swoje dotychczasowe role. Niedawno na Instagramie przypomniała swoim fanom "Daleko od noszy", pokazując zdjęcie w charakterystycznym stroju. "Dla pani oglądałem ten serial", "Najpiękniejsza pielęgniarka, tylko mało wątków miała, a szkoda, zawsze czekałem na Madzię" - to niektóre z komentarzy fanów, którzy nie szczędzili jej pochwał za rolę siostry Magdy.
Magdalena Mazur cieszy się dużym zainteresowaniem na Instagramie, będąc obserwowaną przez niemal 17 tysięcy osób. Niedawno podzieliła się z fanami nowym materiałem wideo z okazji swoich 47. urodzin, które obchodziła 26 maja. Czy widoczne są jakieś zmiany w jej wyglądzie od czasu ostatnich telewizyjnych występów?
Aktorka wciąż jest wierna swojej charakterystycznej fryzurze - średnich długości blond włosach, co przez lata stało się jej rozpoznawczym znakiem. Czy jeszcze pamiętacie ją w tej roli?
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(0)