Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
Tiga
|

Drugi mąż Małgorzaty Tomaszewskiej był Turkiem. Zadziwiające, jak się poznali

0
Podziel się:

Małgorzata Tomaszewska niebawem ponownie doświadczy radości bycia mamą. Ciekawostką jest, że drugi mąż byłej prezenterki TVP mieszkał kiedyś obok niej. Historia poznania się Ahmeta Seygi Yigita Tarci i Małgorzaty brzmi jak scenariusz z romantycznego filmu.

Drugi mąż Małgorzaty Tomaszewskiej był Turkiem. Zadziwiające, jak się poznali
Małgorzata Tomaszewska (AKPA)

Mimo że Małgorzata Tomaszewska opuściła "Pytanie na śniadanie", nadal zachowała sympatię widzów. Wkrótce znów doświadczy macierzyństwa. Wcześniej gwiazda TVP przeszła przez dwa rozwody. Drugi mąż Małgorzaty, Ahmet Seygi Yigit Tarci z Turcji, był jej sąsiadem przez długi czas.

Pierwszym mężem Małgorzaty Tomaszewskiej był kierowca, od którego przejęła nazwisko Słomina, ale ich małżeństwo nie przetrwało. Po rozstaniu, w jednej z restauracji, Małgorzata poznała Ahmeta Seygi Yigita Tarci, swego sąsiada z osiedla. Pochodzący z Turcji mężczyzna szybko podbił serce Tomaszewskiej. Pobrali się, a w 2018 roku przywitali na świecie synka Enzo. Niestety, również ten związek nie przetrwał próby czasu, skutkując drugim rozwodem prezenterki.

"Taki sobie patent wymyśliłam, że po prostu będę mówiła, że nie chcę o tym rozmawiać i nie chcę się tym dzielić. Rzeczywiście te pytania są trudne, szczególnie że rozstania bywają trudne. Nie rozstajesz się dlatego, że darzysz ogromną sympatią w dalszym ciągu te drugą osobę. Tylko coś się już skończyło" — mówiła w rozmowie z Plejadą.

Obecnie Małgorzata jest szczęśliwie zakochana i niedługo po raz kolejny zostanie mamą. O nowym partnerze także jednak milczy w mediach.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)