Trwa ładowanie...
Przejdź na
Catrin
|

Dorota i Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie są już razem? Niepokojący wpis w sieci

1
Podziel się:

"Życie stopniowo uczy, od kogo powinniśmy trzymać się z daleka" - napisała na Instagramie Dorota z "Rolnik szuka żony". W sieci zawrzało. Plotki o rozstaniu Doroty i Waldemara podsyciła była partnerka rolnika.

Dorota i Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie są już razem? Niepokojący wpis w sieci
Dorota i Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie są już razem? (TVP)

Waldemar Gilas z 10. edycji "Rolnik szuka żony" był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników w historii programu. Jego relacja z 30-letnią Ewą zakończyła się jeszcze w czasie trwania 10. serii. W finale programu rolnik oznajmił, że spotyka się z Dorotą, która dała mu drugą szansę. Teraz kobieta udostępniła w sieci niepokojący wpis, w którym wspomniała o "ludziach, od których lepiej trzymać się daleko". Co ciekawe, wpis polubiła Ewa. Czy to już koniec miłości Doroty i Waldemara?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najbardziej lubiane pary z “Rolnik szuka żony”

Koniec związku Waldemara i Doroty z "Rolnik szuka żony"?

Choć widzowie "Rolnik szuka żony" nie wróżyli Waldemarowi i Dorocie wspólnej przyszłości, para przez długi czas konsekwentnie udowadniała, że są w błędzie i chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych wspólnymi zdjęciami. Po zakończeniu roku szkolnego mieli nawet zamieszkać razem. Ostatnio jednak Dorota dodała w sieci dość niepokojący wpis.

Pozwól ludziom gadać, szemrać i krytykować. To, co mówią lub myślą, nie ma z tobą nic wspólnego. Zachowaj dystans. Masz prawo być sobą bez względu na sytuację. Życie stopniowo uczy, od kogo powinniśmy trzymać się z daleka - napisała na Instagramie.

Co ciekawe, wpis niedoszłej rolniczki polubiła jej konkurentka z programu Ewa. Kobieta do tej pory nie komentowała relacji Doroty i Waldemara. Czy to oznacza, że para nie jest już razem? A może stało się coś, co sprawiło, że byłe rywalki mają wspólny front?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1)
Chirurg
miesiąc temu
Wcale by mnie to nie zdziwiło. Wręcz przeciwnie. To było pewne od samego początku.
Najnowsze komentarze (1)
Chirurg
miesiąc temu
Wcale by mnie to nie zdziwiło. Wręcz przeciwnie. To było pewne od samego początku.