Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
Tiga
|
aktualizacja

Czystki w "Pytaniu na Śniadanie". Wiadomo, kto straci pracę!

0
Podziel się:

Z pewnością nie brakuje Was, którzy z niecierpliwością oczekują dalszych informacji na temat przewrotu w "Pytaniu na Śniadanie". Chociaż niektórzy prowadzący odeszli już jakiś czas temu, teraz dowiadujemy się, że zmiany objęły także tych, których myśleliśmy, że pozostaną. Dla wielu to szok, ale czy nowa ekipa będzie w stanie nas zaskoczyć pozytywnie?

Czystki w "Pytaniu na Śniadanie". Wiadomo, kto straci pracę!
Kolejne zmiany w "PnŚ" (AKPA, AKPA)

Długo krążyły plotki o zmianach w programie "Pytanie na Śniadanie". Jednak niewielu spodziewało się, że nowa ekipa zarządzająca postawi na tak radykalne rozwiązania. Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, stacja planuje wymienić wszystkich prowadzących, bez wyjątków.

Rewolucja w "Pytanie na Śniadanie" jest faktem. Wielu z byłych gospodarzy, takich jak Anna Popek czy Małgorzata Opczowska, zniknęło z anteny już jakiś czas temu. Początkowo zakładało się, że niektóre duety wrócą na ekrany w niezmienionym składzie, na przykład Izabella Krzan i Tomasz Kammel. Teraz jednak dowiadujemy się, że zmiany dotknęły także ich.

Rewolucja w "Pytaniu na Śniadanie". Kto straci pracę?

Program "Pytanie na Śniadanie" stawia na świeże twarze. Nie zobaczymy już na śniadaniówce dotychczasowych gwiazd - donosi serwis wirtualnemedia.pl.

Nowa szefowa programu śniadaniowego już wcześniej zapowiadała, że chce postawić na młodych i nowych prowadzących, planując mieć w swoim arsenale pięć par gospodarzy. Wyraźnie wynika, że dotychczasowi wyjątkowi prowadzący nie mieszczą się w tych planach.

W przyszłości program będzie mieć pięć par prowadzących, którzy będą odpowiadać za różne dni tygodnia, a jedna para będzie rotacyjnie prowadzić go w weekendy. Celem jest utrzymanie stałego harmonogramu, zapewniając doskonałą współpracę z wydawcami - podkreśla Kinga Dobrzyńska, nowa szefowa "Pytania na Śniadanie".

Kolejne ogłoszenie o nowych prowadzących zaplanowano na sobotę, 27 stycznia. Będzie to połączenie osób z różnych środowisk i pokoleń, obydwaj są doświadczonymi dziennikarzami. W czasie próby kamerowej natychmiastowa zrozumienie między nimi daje nadzieję na udaną współpracę.

Kto poprowadzi "Pytanie na Śniadanie" z Katarzyną Dowbor?

Nie brakuje także plotek o Katarzynie Dowbor, która mogłaby dołączyć do programu jako jedna z prowadzących. Czy to ona stworzy nowe dueto na śniadaniówce? To pytanie pozostaje otwarte, ale Izabella Krzan otrzymała już propozycję pracy w konkurencyjnej stacji, co może okazać się pomocne w obliczu zmian na antenie "Pytania na Śniadanie".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)