Trwa ładowanie...
Przejdź na
Buffon
Buffon
|
aktualizacja

Mało kto wie, czym zajmuje się córka aktora. Robi równie dużą karierę

2
Podziel się:

Lesław Żurek rzadko mówi publicznie o córce. A jest kim się chwalić. Zuzanna prężnie działa w modelingu. Wyrosła na prawdziwą piękność.

Mało kto wie, czym zajmuje się córka aktora. Robi równie dużą karierę
Lesław Żurek (KAPIF)

Lesław Żurek niezwykle rzadko pojawia się w mediach. Wyjątkowo ceni swoją prywatność i niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Mimo to, wiadomo, że od dwóch dekad jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Owocem tej długotrwałej i pełnej miłości relacji są dwójka dzieci - córka Zuzanna i syn Piotr. Starsza z rodzeństwa, Zuzanna, już teraz zaczyna odnosić swoje pierwsze sukcesy. Jej twarz mogliście już widzieć na łamach gazet czy na wybiegach mody.

Mimo swojej niechęci do mediów, od czasu do czasu pojawiają się urywki z jego codziennego życia na Instagramie. Żurek sporadycznie pokazuje się tam z najbliższymi. Okazuje się, że jego córka, Zuzanna, robi karierę. Nie poszła jednak w zawodowe ślady swojego ojca, wybierając inną ścieżkę kariery.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Staśko szczerze o udziale Jakuba Rzeźniczaka w CLOUT MMA! Piłkarz powinien zniknąć z mediów?

Córka Lesława Żurka robi karierę jako modelka

Niewielu zdaje sobie sprawę, że żoną Lesława Żurka od 2004 roku jest Katarzyna Misiewicz, aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji jak "Komisarz Alex", "M jak miłość" czy "Listy do M". Gwiazdorska para powiedziała sobie sakramentalne "tak", gdy Żurek miał zaledwie 25 lat. Rok po ślubie na świat przyszła ich córka, Zuzanna, która dziś, jako 20-latka, robi karierę w modelingu. Na jej instagramowym profilu można zobaczyć wiele fotografii z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Zuzanna Żurek ma już na swoim koncie udział w pokazach mody. W 2021 roku jej zdjęcia pojawiły się w magazynie "K Mag". Ma na koncie także kampanię reklamową dla jednego ze sklepów odzieżowych. Co więcej, jej zdjęcia zostały opublikowane w rosyjskiej edycji magazynu "Vogue".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(2)
Domka
miesiąc temu
Zuzia, lalka nieduża a na dodatek…
Monika
miesiąc temu
myślałam że to córka Kingi Rusin
Najnowsze komentarze (2)
Domka
miesiąc temu
Zuzia, lalka nieduża a na dodatek…
Monika
miesiąc temu
myślałam że to córka Kingi Rusin