Trwa ładowanie...
Przejdź na
Michu
|

Były "paskowy" TVP nie może znaleźć pracy. "Smród się za mną ciągnie"

2
Podziel się:

Były pracownik TVP, który odpowiadał za przygotowywanie niesławnych pasków, udzielił w ostatnim czasie wywiadu. Jak się okazuje, ma spory problem ze znalezieniem nowego miejsca zatrudnienia. Wszystko z powodu jego przeszłości.

Były "paskowy" TVP nie może znaleźć pracy. "Smród się za mną ciągnie"
Były "paskowy" TVP szuka pracy (Instagram, tvp)

Bez wątpienia paski informacyjne emitowane w "starej" TVP stały się swego rodzaju symbolem propagandy. Wiele osób zastanawiało się, kto jest autorem tych graficznych popisów. Jedną z osób odpowiedzialnych za tworzenie pasków był Bartosz Gonzalez. Jak się okazuje, z powodu pracy w TVP mężczyzna ma obecnie spory problem ze znalezieniem pracy.

Były "paskowy" TVP żali się na rynek pracy

Gonzalez w rozmowie z Wirtualną Polską zauważył, że wiele osób zarzuca mu bycie "pisowcem". Sam odcina się jednak od jakichkolwiek powiązań z partią twierdząc, że stracił pracę w TVP w momencie, gdy u władzy było Prawo i Sprawiedliwość.

Chciałem przypomnieć bieg wydarzeń: zostałem wyrzucony z TVP w sierpniu, długo przed wyborami, kiedy PiS był w pełni przekonany o kolejnym zwycięstwie i w perspektywie: o umacnianiu swojej władzy. Nie pasowałem im, bo nie robiłem wszystkiego tak, jak mi kazali i jak robili inni - stwierdził.

Mężczyzna przyznał także, że obecnie "próbuje się gdzieś zaczepić", jednak w związku ze swoja ówczesną karierą w TVP żaden pracodawca nie chce mu dać szansy.

Tak, próbuję się gdzieś zaczepić, choć ostatnio w jednej z firm, do której próbowałem się dostać, usłyszałem, że jestem "niezatrudnialny". Za duży smród się za mną ciągnie. Ale ciągle się staram, wysyłam kolejne CV, chodzę na rozmowy. Nic z tego nie wynika - podsumował.

Gonzalez zaznaczył także, że obecnie w Telewizji Polskiej dalej pracuje spore grono osób z dawnej załogi TVP. Zdaniem rozmówcy Wirtualnej Polski TVP wygląda teraz na rzetelną i uczciwą stację, jednak wiadomo, że "w pewnym sensie nic się tam nie zmieniło".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(2)
ola
3 miesiące temu
Gonzales, Pereira, skąd oni się pobrali?
Kinga
3 miesiące temu
Niech w Republice poszuka, jak reszta uciekających szczurów z TVP
Najnowsze komentarze (2)
Kinga
3 miesiące temu
Niech w Republice poszuka, jak reszta uciekających szczurów z TVP
ola
3 miesiące temu
Gonzales, Pereira, skąd oni się pobrali?