Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
Tiga
|
aktualizacja

Byli parą. Po latach musieli zagrać razem łóżkowe sceny

1
Podziel się:
Ilona Ostrowska, zwłaszcza przez rolę Lucy w seriale "Ranczo", zdobyła ogromny rozgłos. Jej osobiste życie cieszy się dużym zainteresowaniem wielbicieli, którzy z zapartym tchem obserwują jej dalsze kroki. Aktualnie, Ostrowska jest szczęśliwa u boku Patryka "Pata" Stawińskiego, muzyka. Jednak w przeszłości była związana z reżyserem Jackiem Borcuchem i aktorem Tomaszem Karolakiem.
Byli parą. Po latach musieli zagrać razem łóżkowe sceny
Ilona Ostrowska (AKPA, AKPA)

Tomasz KarolakIlona Ostrowska byli kiedyś razem, o czym wielu może już nie pamiętać. Aktor, wspominając te czasy w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia", powiedział z nostalgią: "Kiedyś byliśmy piękni i młodzi, byliśmy narzeczeństwem. U Ilonki piękność została". Niestety, ich uczucie nie wytrzymało próby czasu.

Z czasem jednak okoliczności znowu ich połączyły - tym razem na planie obrazu "To musi być miłość", gdzie zagrali kochanków. Karolak przyznał, że granie intymnych scen było wyzwaniem, ale gra się je łatwiej z kimś, kogo się zna i lubi. "Nawet jeśli kiedyś łączyły nas emocje, to już zdążyły przeminąć, więc podchodzimy do tego z profesjonalizmem" - wyjaśnił.

Ostrowska miała również relację z Jackiem Borcuchem. Zdecydowała się dla niego nawet zostawić ówczesnego partnera. "Postanowiliśmy, że chcemy razem być, żyć, marzyć – wszystko naraz. Chcemy się obudzić obok siebie. Wtedy przeprowadziłam się do Jacka do Warszawy. Rozmawiamy o wszystkim, jesteśmy sobie oddani" - powiedziała w rozmowie z Galą w 2008 roku.

Zobacz także: "Swingersi". Ilona Ostrowska: "Takiej roli jeszcze do tej pory nie grałam"
Z tego związku urodziła się ich córka. Niestety, ich wspólne szczęście nie trwało długo. W 2009 roku, podczas pracy nad filmem "Wszystko, co kocham", Borcuch związał się z 23-letnią Olgą Frycz. Ten romans zakończył ich małżeństwo.

Aktualnie Ostrowska jest w związku z 46-letnim Patrykiem "Pata" Stawińskim, muzykiem. Para zaręczyła się po zakończeniu przez aktorkę zdjęć do "Agent - Gwiazdy" w Azji. W 2016 roku przyszedł na świat ich syn Gustaw. "Są bardzo szczęśliwi, Patryk jest opiekuńczy i kiedy nie jest na koncertach, poświęca rodzinie każdą wolną chwilę. Ilona jest zachwycona macierzyństwem i nie planuje szybkiego powrotu do pracy" - zdradził "Faktowi" znajomy pary.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1)
gość
5 miesięcy temu
Bardzo dobra aktorka, z ciekawymi rolami na koncie, a wy ciągle o tym, z kim była związana w ubiegłym stuleciu. Dajcie sobie już spokój. I nam.
Najnowsze komentarze (1)
gość
5 miesięcy temu
Bardzo dobra aktorka, z ciekawymi rolami na koncie, a wy ciągle o tym, z kim była związana w ubiegłym stuleciu. Dajcie sobie już spokój. I nam.