Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|
aktualizacja

Był gwiazdą "M jak miłość", ale musiał wrócić do Niemiec. Co słychać u Steffena Möllera?

0
Podziel się:

Steffen Möller zyskał ogólnopolską rozpoznawalność za sprawą roli drugiego męża Małgorzaty Mostowiak w serialu "M jak miłość". Aktor niespodziewanie zniknął z obsady i nie pojawił się już w TVP. Co dziś robi?

Był gwiazdą "M jak miłość", ale musiał wrócić do Niemiec. Co słychać u Steffena Möllera?
Tak dziś wygląda Steffen Möller (AKPA)

Steffen Möller przyjechał z Niemiec do Polski, ponieważ zapisał się na kurs językowy. Tymczasowy pobyt w Krakowie sprawił, że mężczyzna postanowił ułożyć sobie życie w kraju nad Wisłą. Początkowo pracował jako germanista w jednym z warszawskich liceów. Niedługo później spontanicznie wziął udział w castingu do programu "Europa da się lubić" i tak właśnie zaczęła się jego przygoda z TVP.

Mając już na swoim koncie medialny debiut, Möllerowi udało się zdobyć angaż w serialu "M jak miłość", gdzie występował do 2007 roku (epizodycznie również w 2009 roku). Rola drugiego męża Małgorzaty Mostowiak zapewniła mu ogólnopolską rozpoznawalność i sympatię fanek telenoweli. Niemniej jednak, aktor niespodziewanie zniknął z obsady, próżno było wyczekiwać jego powrotu przed kamerę.

Steffen Möller niespodziewanie zniknął z "M jak miłość". Co u niego słychać?

Jak się później okazało, Steffen wrócił do Niemiec, gdzie musiał zająć się chorą matką. Gwiazda "M jak miłość" nie zdecydowała się na ponowny wyjazd i ułożyła sobie życie w ojczyźnie. Jego doświadczenie zdobyte na planie serialu umożliwiło mu zrobienie kariery w stand-upie i nie tylko.

Möller spróbował także swoich sił w pisarstwie. Były prowadzący "Europa da się lubić" ma na swoim koncie kilka wydanych książek, których tematyka dotyczy życia w Niemczech i Polsce. Ostatnimi czasy pracował nad publikacją poświęconą polskim opiekunom osób starszych.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)