Trwa ładowanie...
Przejdź na
PGR
|
aktualizacja

Barbara Nowak była kuratorem oświaty, teraz złożyła mandat radnej. Oto jej wykształcenie

423
Podziel się:

Napisać, że wypowiedzi Barbary Nowak budzą kontrowersje, to jak nic nie napisać. Teraz była kurator oświaty kojarzona z rządami Zjednoczonej Prawicy złożyła mandat radnej. A co z jej wykształceniem? Niektórzy mogą być zaskoczeni.

Barbara Nowak była kuratorem oświaty, teraz złożyła mandat radnej. Oto jej wykształcenie
Jakie wykształcenie ma Barbara Nowak? Wielu będzie zaskoczonych (FORUM)

Barbara Nowak to prawdopodobnie jedna z bardziej kontrowersyjnych postaci kojarzonych z obozem Zjednoczonej Prawicy. O jej aktywności w roli kuratora oświaty i głośnych wypowiedziach napisano już chyba wszystko. Teraz znów dużo się o niej mówi, a wszystko w związku z jej rezygnacją z mandatu radnej.

Wykształcenie Barbary Nowak. Będziecie zaskoczeni

Jej zawodowe poczynania śledzi więc wielu, ale mało kto kojarzy, jak wyglądało jej życie przed karierą polityczną. Wiadomo, że jej mężem jest Ryszard Nowak i doczekała się dwóch córek. Nie wszyscy natomiast kojarzą, jak wygląda zaplecze edukacyjne byłej kurator oświaty. Wielu może być zaskoczonych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kolejne kontrowersje wokół Barbary Nowak. Zdecydowana reakcja lekarza

Barbara Nowak urodziła się w Krakowie i zdała maturę w 1978 roku. Po ukończeniu XII Liceum Ogólnokształcącego rozpoczęła studia historyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na początku lat 80. wstąpiła do Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Absolwentką tego kierunku została w 1982 roku.

Na początku kariery zawodowej została nauczycielką historii w szkole podstawowej. Dziesięć lat później była tam już dyrektorką, ale ostatecznie ciekawsza okazała się dla niej kariera radnej. W wyborach samorządowych w 2010 roku kandydowała z listy PiS do Rady Miasta Krakowa, do czego miał ją ponoć namawiać sam Ryszard Terlecki.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(423)
senior
1 tyg. temu
Dyplom żadnej uczelni, ani zdobyte stopnie naukowe nie czynią z żadnej istoty człekopodobnej - człowieka. Inteligencja, to coś z czym się rodzimy i tylko człowiek, który ją posiada potrafi zrobić właściwy użytek ze zdobytej wiedzy oraz potrafi współżyć w społeczeństwie.
Niki
1 tyg. temu
Nie rozumiem , co zaskakuje że jest magistrem? Fakt jej wypowiedzi mogą jednak zaświadczyc że ludzie po zawodówce są bardziej inteligentni
Janinka
1 tyg. temu
Po cytrynówce to nawet pies jest piękny...
Jaco
1 tyg. temu
No, poziom zakonnicy klasztornej sierocińca żeńskiego z XIX wieku.
max
1 tyg. temu
emerytura to piekna rzecz czasem trzeba odejsc wstecz
Najnowsze komentarze (423)
Monika
1 tyg. temu
czyli nie ma wykształcenia.
Emeryt
1 tyg. temu
Jak nie nadaje się do niczego to idzie na historię.
zmijew
1 tyg. temu
To wielka strata, że nie ma jej w parlamencie to dlatego zdecydowałem się głosować na opozycję dzięki takim parlamentarzystą mam motywację chodzić na wybory. Paru jeszcze zostało myślę że determinacja jest nadal żeby wywalić ich na śmietnik historii.
Hello
1 tyg. temu
a dajcie wreszcie spokój tej kobiecie
tycikret
1 tyg. temu
Barbara Nowak urodziła się w Krakowie i zdała maturę w 1978 roku. Hahahahaha wychodzi na to , ze zaraz po urodzeniu 1978 roku zdała maturę.
Err
1 tyg. temu
Co to mogło nauczać?
OloP
1 tyg. temu
Ona po prostu urodziła się około 800 lat za późno. W ciemnocie średniowiecza mogła by być inkwizytorem. Na pewno stosy płonęły by licznie. Kto wie, może udało by się jej wytropić przodków Kopernika. I Ziemia spokojnie nadal była by płaska, w centrum wszechświata a słońce spokojnie krążyło by dookoła Ziemi. O wynalazkach szatana typu maszyna parowa - też nikt może by nie pomyślał. Chłop pańszczyźniany żył by pokornie płacąc dziesięcinie i odpracowując pańszczyznę we dworze i u biskupa. Chwalił by Pana za każdy dzień bez chłosty.
Ciemnogród
1 tyg. temu
Wyksztacenie nie czyni z czowieka inteligenta. W dużej korporacji, w której obecnie pracuję, na stanowiskach managerów zatrudnione są osoby, które nie potrafią pisać. Można? Można :)
emmi
1 tyg. temu
zgaga odchodzi i fajnie jest niech zabierze kaczkę dziwaczkę niech nas uwolni ,cieszę się już po nich ha ha!!!!!
Noname
1 tyg. temu
No i ?
ktoś
1 tyg. temu
Szkoda, że nie zabierają głosu jej byli uczniowie.
viki
1 tyg. temu
No i ? Co to za sensacja?
siara
1 tyg. temu
wykształcenie nie ma znaczenia, ważne że wiernie służy zbawcy narodu
zgryźliwy
1 tyg. temu
Znałem kilku ludzi z NZS, z wszystkimi było coś nie tak. To co piszę teoretycznie nie powinno mieć żadnego uzasadnienia, ale tak w przypadku mojej znajomości było. A może uogólnienie polega na tym, że niektórzy ludzie to wieczni niezadowoleni protestanci, bo nie potrafią pracować i źle im w każdym ustroju?
...
Następna strona