Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Anna Mucha wyleci z "M jak miłość", bo zgodziła się na udział w show TVN-u? Zareagowała na uwagę fanki

0
Podziel się:

W TVP kolejne osoby znikają z popularnych programów. Niedawno ogłoszono, że Anna Mucha będzie jurorką programu TVN-u. Zaniepokojona internautka postanowiła zapytać wprost, czy aktorka przestanie grać w "M jak miłość". Doczekała się odpowiedzi.

Anna Mucha wyleci z "M jak miłość", bo zgodziła się na udział w show TVN-u? Zareagowała na uwagę fanki
Anna Mucha odpowiedziała fance, czy zamierza odejść z "M jak Miłość" (AKPA, Instagram)

Za sprawą nowego szefostwa TVP na Woronicza wprowadzane są liczne zmiany. Obecnie jesteśmy świadkami licznych transferów dziennikarzy oraz prezenterów. Wiąże się to również z odsunięciem dotychczasowych gwiazd Telewizji Polskiej od występowania na antenie. Choć początkowo przypuszczano, że osoby zajmujące się tematyką lifestylową nie muszą martwić się o posady, to zakończenie współpracy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z produkcją "Pytania na Śniadanie" dało powody, aby sądzić, że nikt nie może być pewny swojej "ciepłej posadki".

Anna Mucha odpowiedziała zaniepokojonej fance, czy zamierza odejść z "M jak Miłość"

Niedawno ogłoszono obsadę nowego programu TVN "Czas na show. Drag Me Out". Prowadzącą show została Mery Spolsky, natomiast za stołem jurorskim zasiądą takie gwiazdy jak: Andrzej Seweryn, Michał Szpak oraz Anna Mucha. Wiele wskazuje na to, że nawiązanie współpracy aktorki występującej w "M jak miłość" z konkurencyjną stacją wzbudziło niepokój wśród fanów kultowego serialu, którzy uznali to za zapowiedź odejścia Muchy z TVP. Jedna z internautek postanowiła zasięgnąć informacji "u źródła" i w sekcji komentarzy zapytała Annę, czy rzeczywiście niedługo zabraknie przyjaciółki Kingi.

Oby wiadomość o odejściu z "M jak miłość" okazała się plotką - napisała w komentarzu zaniepokojona fanka.

Z odpowiedzią pośpieszyła sama zainteresowana. Aktorka jednym słowem uspokoiła internautkę i zapewniła ją, że nie zamierza rezygnować z roli Magdaleny Marszałek.

Plotka - stwierdziła Anna Mucha.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)