Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
Dymek
|
aktualizacja

Anna Lewandowska nie pokazuje twarzy swoich córek. Oto powód. "Tego boję się najbardziej"

24
Podziel się:

Anna Lewandowska nie chce ujawniać wizerunku swoich córek. Ostatnio, ku zaskoczeniu wielu, Klara i Laura pojawiły się na murawie w towarzystwie swojego taty - Roberta. Dlaczego jednak Lewandowska tak bardzo chroni ich prywatności?

Anna Lewandowska nie pokazuje twarzy swoich córek. Oto powód. "Tego boję się najbardziej"
Anna Lewandowska na meczu z córką (Getty Images)

Dlaczego Anna Lewandowska nie pokazuje twarzy swoich córek?

Anna Lewandowska od zawsze dbała o prywatność swojej rodziny. KlaraLaura Lewandowskie, mimo ogromnej popularności swoich rodziców, rzadko pojawiają się publicznie. Ostatnio, podczas meczu Polski z Turcją, dziewczynki wyszły na murawę ze swoim tatą. To był jednak duży wyjątek. Dlaczego więc Anna Lewandowska stara się chronić córki przed ekspozycją medialną?

Chronienie prywatności dzieci

W świecie celebrytów ochrona prywatności dzieci staje się coraz większym wyzwaniem. Anna Lewandowska jest świadoma tego, jak wielki wpływ na życie jej pociech mogą mieć media. Dlatego zdecydowała się na radykalne kroki, by zapewnić córkom normalne dzieciństwo. W rozmowie ze Sportowymi Faktami w 2019 roku Lewa zdradziła, dlaczego postanowiła nie ujawniać wizerunku Klary.

Po pierwsze - ze względów bezpieczeństwa. Po drugie - chcę jej [Klarze] zaoszczędzić okrutnych komentarzy w internecie. Tego boję się najbardziej: ocen. I wszystkiego innego, co w przyszłości będzie mogła przeczytać. Nie chcę, żeby córka za kilka lat miała do mnie pretensje, że wrzuciłam do sieci zdjęcie, którego ona by sobie nie życzyła. I na przykład po latach ktoś się z niej śmieje. Jeśli przyjdzie kiedyś do mnie i poprosi: "mama, chcę, żebyś mnie pokazywała", zdecyduję się na to. Do tego czasu tego nie zrobię - mówiła.

W erze mediów społecznościowych, gdzie każdy może podglądać życie innych, prywatność staje się luksusem. Anna Lewandowska starannie chroni Klarę i Laurę przed nachalnymi paparazzi oraz ciekawskimi fanami. Wie, że każdy krok jej rodziny może być interpretowany i komentowany na różne sposoby, co może negatywnie wpłynąć na psychikę młodych dziewczynek. Kiedy inne celebrytki chętnie pokazują swoje dzieci w sieci, Lewandowska wybiera inną drogę i ukrywa ich twarze na rodzinnych zdjęciach.

Kilka lat temu na ten temat wypowiedział się również Robert Lewandowski. W rozmowie z viva.pl wyznał:

Staramy się zachować to, co nasze, dla nas.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(24)
Ola
miesiąc temu
No łatwo się już domyśleć dlaczego nie pokazywała. Wstydziła się przed rodakami przed którymi udaje Panią Idealną. W Niemczech tabloidy publikują zdjęcia tych córek regularnie i Ann o ich bezpieczeństwo nie drży 🤷
Żenua
miesiąc temu
Wystarczył przypał z latynosem i już ani bezpieczeństwo ani prywatność dzieci nie mają znaczenia. Dzieci zostały użyte Z WYRACHOWANIEM do odwrócenia uwagi od dziwnych zachowań Ann i komentarzy Roberta o nieobytym narodzie. Chowali je zresztą przed światem TYLKO W POLSCE, w Niemczech tabloidy publikowaly zdjęcia tych dzieci i L. problemu z tym nie mieli. Jak przyszedł kryzys wizerunkowy to rzucili je na głęboką wodę WIEDZĄC doskonale jakie komentarze będą. Nie ma takich pieniędzy za które pokazała bym synka w internecie, nawet jeśli by sam tego chciał. Dorośniesz to publikuj sobie co chcesz ale socjal media to ściek, pokazywanie się tam to pewność, że będą negatywne komentarze. Po co to komu? Po co to ludziom, którzy mają pieniądze, pozycję, względny spokój?
Gosc
miesiąc temu
Sama do takiej sytuacji doprowadza. Nie chciała Klary pokazywać ale kiedy urodziła się Laura podobna do niej zmienił się jej swiatopoglad
Olka
miesiąc temu
Każdy już widział jak wyglądają. W zagranicznych mediach są normalnie ich zdjęcia bez cenzury. Nie wiem czemu Anka tak boi się ocen, jej córki tak czy siak się z nimi spotkają, chociażby w szkole ze strony swoich rówieśników. A dzieci też potrafią być okrutne. Nie mniej jednak obie dziewczynki są ładne, nic im nie brakuje, osobiście nie widzę powodu by je ukrywać, choć to oczywiście osobisty wybór rodziców i ja to szanuję.
lol
miesiąc temu
nie zrobiła im jeszcze operacji plastycznych, tak, jak sobie, to nie pokazuje. trzeba czekać.
Najnowsze komentarze (24)
Gosc
miesiąc temu
Wszyscy i tak widzieli, oceniania i tak nie uniknie. Także besens totalny, no ale wszystko vo robi Ann.
Olka
miesiąc temu
Jest taka dziewczyna w internecie Lili Antoniak. Nie znam chyba innej osoby z mediów społecznościowych która tak pokazuje swoje dzieci w internecie. W różnych sytuacjach. Ktoś powinien robić regularnie jakiś album gdzie wstawia story dzieci i wręczyć tej małej na 18 urodziny. Ja bym chyba swoich rodziców podała do sądu za takie TRUMAN SHOW. Niebezpieczne, żenujące. Ania to pikuś
Mimi
miesiąc temu
To są tylko dzieci. Dla każdego rodzica jego dzieci są najpiękniejsze i najmądrzejsze. Ja nie rozumiem oceniania przez innych tego wyścigu szczurów. Każde dziecko zasługuje na szacunek i dobro potem to pójdzie dalej...
Ass
miesiąc temu
Nie mama tylko mamo
Aaa
miesiąc temu
Przynajmniej bułek i kabanosów się dzieci najadły
Aaa
miesiąc temu
Nie mama tylko mamo
lol
miesiąc temu
nie zrobiła im jeszcze operacji plastycznych, tak, jak sobie, to nie pokazuje. trzeba czekać.
Lewkonia
miesiąc temu
Nie urodne te dzieci to co się dziwić
wow
miesiąc temu
annna chcer byc dziennikarka
serio?
miesiąc temu
dominika od hakiela wyglada przy kasce na 90 lat a kaska na 43
serio?
miesiąc temu
dominika od hakiela wyfglada przy kasce na 90 lat
smutna1939
miesiąc temu
anna fajna babeczka
Ela
miesiąc temu
Ukrywa bo nie są ładne!Kasa jest zrobią się jak podrosną!
angella25
miesiąc temu
bleee