Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|

Andrzej Grabowski ma starszego brata, który też pracuje w branży. Czym zajmuje się Mikołaj Grabowski?

2
Podziel się:

Andrzej Grabowski ma starszego brata. Łączą ich nie tylko więzy krwi, ale również współprace na polu zawodowym, albowiem Mikołaj Grabowski także pracuje jako aktor. Bracia nie ukrywają jednak, że ich współprace nie zawsze należą do najłatwiejszych.

Andrzej Grabowski ma starszego brata, który też pracuje w branży. Czym zajmuje się Mikołaj Grabowski?
Andrzej Grabowski ma znanego brata (AKPA, AKPA)

Nasz rodzimy show-biznes obfituje w zdumiewające korelacje rodzinne. Sporymi artystycznymi zdolnościami niewątpliwie cechuje się rodzina Grabowskich. Okazuje się, że Andrzej Grabowski może pochwalić się nie tylko utalentowanymi córkami czy zięciem, ale również starszym o sześć lat bratem Mikołajem Grabowskim.

Różnica 5 czy 6 lat jest tak wielka, że przez pewien czas ja się opiekowałem Andrzejem jako młodszym bratem. [...] Myśmy się tak troszkę osobno wychowywali, nie tak bardzo ściśle, jeden przy drugim — stwierdził Mikołaj Grabowski w rozmowie z Kingą Burzyńską z "Dzień dobry TVN".

Brat Andrzeja Grabowskiego również robi karierę w show-biznesie

Mikołaj Grabowski także pracuje jako aktor. Brat serialowego Ferdynanda Kiepskiego ma na swoim koncie role w "Karierze Nikodema Dyzmy", "Ukrytej sieci", czy nowej wersji "Znachora". Starszy Grabowski skupia się jednak głównie na reżyserii i pracy w teatrze. Braci Grabowskich łączą jednak nie tylko więzy krwi, ale również relacje na polu zawodowym.

Mikołaj Grabowski jest reżyserem i aktorem w spektaklu "Kwartet na czterech aktorów", gdzie występuje m.in. razem ze swoim młodszym bratem. Jak jednak wiadomo, praca z rodziną nie należy do najłatwiejszych, a nawet potrafi być bardzo wymagająca, o czym na własnej skórze przekonali się bracia Grabowscy. Podczas rozmowy z Kingą Burzyńską z "Dzień dobry TVN" znani bracia nie ukrywali, że ich współprace mogą generować sprzeczki na płaszczyźnie zawodowej.

To jest relacja braterska. Oczywiście, mając na względzie, że Andrzej jest młodszym bratem, zawsze ma rację — żartował Mikołaj Grabowski.

Podobni?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(2)
Jan Władeczek
2 tyg. temu
Pan Mikołaj grał w Karierze Nikosia Dyzmy, a nie Nikodema
mmm
2 tyg. temu
porządni faceci
Najnowsze komentarze (2)
mmm
2 tyg. temu
porządni faceci
Jan Władeczek
2 tyg. temu
Pan Mikołaj grał w Karierze Nikosia Dyzmy, a nie Nikodema