Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
Tiga
|
aktualizacja

Aleksandra Kwaśniewska i Wojciech Szuchnicki byli parą. Rozstali się nagle. Powód?

0
Podziel się:

Aleksandra Kwaśniewska od przeszło 11 lat jest szczęśliwą żoną Kuby Badacha. Jednak jej pierwszym ukochanym nie był muzyk. Córka byłego prezydenta w przeszłości była w związku z Wojciechem Szuchnickim, znanym florecistą. Co stało się przyczyną ich rozstania?

Aleksandra Kwaśniewska i Wojciech Szuchnicki byli parą. Rozstali się nagle. Powód?
Aleksandra Kwaśniewska, Wojciech Szuchnicki (AKPA)

Historia miłości Aleksandry Kwaśniewskiej i Wojciecha Szuchnickiego

Aleksandra Kwaśniewska jest w związku małżeńskim z Kubą Badachem już od ponad dekady. Przed poznaniem swojego obecnego męża była w relacji ze znanym florecistą Wojciechem Szuchnickim. Ich związek był tak poważny, że para rozważała ślub. Niestety, plany te nagle zakończyły się niepowodzeniem.

Kwaśniewska i Szuchnicki byli razem przez długi czas, a media często o nich pisały. Ich relacja była na tyle zaawansowana, że mało kto spodziewał się ich nagłego rozstania. Szuchnicki często towarzyszył Aleksandrze na różnych wydarzeniach, a rodzice Aleksandry darzyli go sympatią.

Jolanta Kwaśniewska wyraziła swoje uznanie dla Wojciecha, doceniając fakt, że jest inżynierem i ma odmienne spojrzenie na świat. Jednak mimo tej sympatii, Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się zakończyć relację z ukochanym. Do dziś nie wiadomo oficjalnie, co było powodem ich rozstania, choć spekulowano, że mogło to być różne spojrzenie na przyszłość.

Znajomy pary w rozmowie z "Faktem" ujawnił, że Wojtek ciągle mówił o ślubie i dzieciach, co przestraszyło Aleksandrę. Choć ich rozstanie odbyło się w przyjaznych warunkach, znajomy nie wierzył w to, że para się jeszcze zejdzie.

Po rozstaniu, Aleksandra Kwaśniewska znalazła szczęście u boku Kuby Badacha, którego poślubiła w 2012 roku. Muzyk szybko zdobył serce Jolanty Kwaśniewskiej, która z czasem zaczęła nazywać go "swoim synkiem". Jolanta wyraziła swoje uczucia, mówiąc, że kocha Kubę i cieszy się, że razem z Aleksandrą stworzyli tak udaną parę. Dodała również, że cała rodzina bardzo ich kocha i cieszy się z czasu spędzanego razem.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)