Trwa ładowanie...
Przejdź na
Michu
|

40-letnia piosenkarka "wyszła za mąż" za ducha, a potem wzięła "rozwód". Szokujące wyznanie

1
Podziel się:

Miłość nie zna granic. Przekonała się o tym pewna 40-letnia piosenkarka z Wielkiej Brytanii, która dwa lata temu "wzięła ślub" z duchem. Niestety z powodu niewierności ukochanego doszło do "rozwodu". Teraz artystka zajmuje się badaniem zjawisk paranormalnych.

40-letnia piosenkarka "wyszła za mąż" za ducha, a potem wzięła "rozwód". Szokujące wyznanie
40-letnia piosenkarka "wyszła za mąż" za ducha (Instagram)

O tym, że życie pisze niesamowite historie przekonała się pewna piosenkarka z Wielkiej Brytanii. 40-latka z Oxfordshire miała poznać swojego niematerialnego wybranka w 2022 roku. Brocarde twierdzi, że pewnej nocy w jej sypialni pojawił się niejaki Edwardo, duch wiktoriańskiego żołnierza. Jak się okazuje, był to początek ich płomiennego romansu. Wkrótce para wzięła "ślub", niestety później pojawiły się nieoczekiwane problemy

Piosenkarka twierdzi, że poślubiła ducha, a później wzięła z nim rozwód

Niestety związek artystki z duchem nie przetrwał próby czasu, bowiem Edwardo miał zdradzić swoją ukochaną. Brytyjka nie zamierzała mu puścić tego płazem, dlatego zdecydowała się na rozwód. Jak na prawdziwego żołnierza przystało, Edwardo był bardzo nieustępliwy i nie zamierzał stracić swojej żony, dlatego Brocarde zdecydowała się skorzystać z usług egzorcysty, aby przepędzić upartego "męża". Po interwencji duchownego Edwardo zostawił kobietę w spokoju.

Nasz związek był burzliwy od początku. Edwardo bywał groźny i zaborczy, a potem stawał się ciepły i troskliwy, ale powoli zaczynało mnie męczyć bycie żoną ducha, był niekonsekwentny i ledwo obecny - zdradziła.

Brocarde zdradziła również, że dzięki relacji z duchem zyskała nadprzyrodzone zdolności. 40-latka twierdzi, że teraz regularnie widzi duchy i stała się medium.

Przerażające?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1)
Gość
miesiąc temu
,,był niekonsekwentny i ledwo obecny(...) Ledwo obecny :-)
Najnowsze komentarze (1)
Gość
miesiąc temu
,,był niekonsekwentny i ledwo obecny(...) Ledwo obecny :-)